Supraphonline.cz spojil síly s Colours of Ostrava

Nabízí návštěvníkům a fanouškům festivalu speciální slevovou akci

Největší tuzemský online obchod s digitální hudbou Supraphonline.cz a festival Colours of Ostrava připravily pro návštěvníky a fanoušky Colours speciální slevu 10% na vybraná alba umělců vystupujících na letošním ročníku jednoho z nejpopulárnějších a nejlépe obsazených letních festivalů v ČR. Mezi více než padesátkou zlevněných alb nechybí například ty od britské indie-rockové hvězdy Bastille, letos debutujícího Johna Newmana, legendárního Roberta Planta, islandského experimentátor Ólafura Arnaldse, ale ani počiny zástupců tuzemské scény od Never Sol a ILLE, přes Monkey Business, Annu K. až po Michala Hrůzu nebo Chinaski a další.

„Spolupráce s festivalem významu a věhlasu Colours of Ostrava si ohromně ceníme a věříme, že přispěje k zvýšení renomé nejenom Supraphonline.cz, ale i Colours a především pak že potěší návštěvníky a fanoušky festivalu, což je pro nás největší odměnou,“ komentuje to manažer digitálního obchodu Supraphonline.cz Michal Koch.

Samotnou slevovou akci na Supraphonline.cz pak mohou využít návštěvníci a příznivci Colours of Ostrava po zadání speciálního slevového kódu na podstránce www.supraphonline.cz/colours. Slevový kód naleznou ve festivalové brožuře nebo na oficiálních webových stránkách www.colours.cz. Sleva platí jak na alba a nahrávky v MP3, tak v bezztrátovém formátu FLAC.

Festival Colours of Ostrava, jehož letošní ročník proběhne od čtvrtka 17. 7. do neděle 20. 7. v industriální oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě, láká nejen na žánrově velmi barevný line up čítající více než stovku kapel a interpretů z celého světa, ale také na bohatý doprovodný program sestavený z rozličných workshopů, divadel, diskusních fór, výtvarných happeningů, výstav a řady dalších atrakcí, jež dohromady s hudebními vystoupeními utvářejí specifickou a tolik ceněnou atmosféru Colours. Kompletní program najdete zde: http://www.colours.cz/program/

Čtyřdenní a jednodenní vstupenky jsou k dostání přes e-shop Colours of Ostrava na adrese http://eshop.colours.cz/, v síti Eventim a také na místě, kde ale budou dražší. Festival také nabízí zvýhodněné rodinné vstupné i VIP vstupenky pro zájemce o nadstandardní výhody.

Supraphonline.cz je online obchod s digitální hudbou historicky nejvýznamnějšího českého vydavatelství Supraphon, který byl spuštěn 24. listopadu 2011. Kromě nahrávek Supraphonu nabízí také tituly celé řady menších českých vydavatelství a od loňského roku rovněž mezinárodní tituly z nabídky největšího světového hudebního vydavatelství Universal Music a několika nezávislých evropských vydavatelství. Nabídka Supraphonline.cz tak aktuálně čítá více než 1 000 000 skladeb a takřka 80 000 alb.

www.colours.cz
www.supraphonline.cz

Akce platí v termínu od 10. 7.- 31. 7. 2014