ANETA LANGEROVÁ

z ampliónů

Koupit album
Katalogové číslo: AS002-2

Aneta Langerová se spojila s iniciativou #kulturunezastavis a v rámci happeningu OŽIVENÝ OBECNÍ ROZ-HLAS zazpívala v sobotu 20. února 2021 do ampliónů na čtyřech místech naší krásné vlasti. Za doprovodu klavíristy Jakuba Zitka živě zazněly tři písně z jejího nového alba Dvě slunce. Z bezpečné vzdálenosti tak obyvatelé Doubku, Mukařova, Poříčan a Sadské mohli slyšet a společně si s Anetou zapívat Bílý Den, Marii, či poetickou píseň Jak krásné je být milován, nechyběla ani Voda živá. „Bude to chtít trochu představivosti. I když mě neuvidíte, můžete si zpívat se mnou tak, jako je tomu na koncertech. Zůstaňme ve spojení a neztrácejme naději, ať hudba zní a Dvě slunce svítí!” vyzvala Aneta místní.

Iniciativu #kulturunezastavis založil soubor Cirk La Putyka. Celá akce není realizována za účelem protestu proti vládním nařízením! Poukazuje pouze na paralýzu kultury, kulturních zařízení a kulturního průmyslu a na absenci kultury ve společnosti.

Krátké záznamy happeningu naleznete:

Aneta Langerová z ampliónů: https://youtu.be/8qsmZZC-EuA
www.facebook.com/…ovaOfficial/
www.instagram.com/…erova_aneta/
www.langerovaaneta.cz
www.kulturunezastavis.cz

#anetzamplionu #kulturunezastavis #ozivenyobecni­rozhlas

Album Dvě slunce na: iTunes, Spotify, Supraphonline a dalších digitálních službách: https://anetalangerova.lnk.to/DveSlunce

Připojené video