TOMÁŠ KLUS

VYDÁVÁ LIMITOVANOU EDICI CD

Tomáš Klus vydá pro velký zájem fanoušků v limitované edici na CD svá dvě poslední alba, která původně vyšla jen digitálně. V zajímavě výtvarně pojatých obalech vyjdou CD Pět Pohromadě a ČAUČESKU již 23. července 2021.

„Politická“ deska Tomáše Kluse s výmluvným názvem ČAUČESKU tne do živého. Písničkář si nebere servítky a emotivně reflektuje současnou situaci. V produkci Jiřího Buriana a s faktickými vsuvkami investigativního novináře Jaroslava Kmenty jde o silné dílo. Na CD si je můžete pořídit od pátku 23. července stejně jako minialbum s pěti písněmi inspirovanými lockdownem, které Tomáš Klus nazpíval loni na jaře se svou ženou Tamarou. Album Pět Pohromadě dává posluchačům nahlédnout pod pokličku rodinné symbiózy, která nabádá k vnitřnímu zamyšlení a uvědomění si toho, jakou sílu má rodina.

V prodeji se koncem června objevilo CD Elefantazie, které je studiovou nahrávkou písní z divadelního muzikálu režiséra Davida Drábka, hudebního skladatele Darka Krále a textaře Tomáše Belka s Tomášem Klusem v jedné z hlavních postav příběhu Josepha Merricka – takzvaného Sloního muže. Křest tohoto CD se uskuteční v rámci představení v divadle ABC již 20.7. 2021.

Novinky v předprodeji na e-shopu
CD/ ČAUČESKU: https://www.supraphonline.cz/…-caucesku/cd
CD/ Pět Pohromadě: https://www.supraphonline.cz/…pohromade/cd
CD/ Elefantazie: https://lnk.to/ElefantazieID