PETR KOLÁŘ UDĚLÁ RADOST SVÝM PŘÍZNIVCŮM

AKUSTICKÝ KONCERT Z PALÁCE ŽOFÍN VYDÁ V KOMPLETU NA CD+DVD

Vynikající zpěvák, držitel pěti stříbrných Českých slavíků, interpret řady velkých hitů a muzikálová hvězda Petr Kolář přichystal k letošním Vánocům speciální dárek pro všechny své fanoušky. Live set CD+DVD se záznamem úspěšného akustického koncertu z Paláce Žofín z dubna letošního roku potěší svátečně laděnou atmosférou, nápaditými aranžemi a také akustickým podáním oblíbených písní.

„Žofín je krásný, magický místo v Praze a já měl tu čest tam letos odehrát svůj akustický koncert. Na DVD je zaznamenaný celý vystoupení. Diváci mohou slyšet jak moje známé písničky, které běžně hrajeme s kapelou na koncertech, tak i ty méně známé, které jsme doposud nehráli. Jako malý bonus jsem si dovolil připravit i jednu z mých nejoblíbenějších písní od Beatles Something. Na téhle muzice jsem vyrůstal a tak jsem byl moc rád, že jsem si na chvilku mohl jejich písničku půjčit a s celou kapelou si jí zahrát,“ uvádí ke své aktuální novince Petr Kolář.

Oblíbeného zpěváka doprovází ve skvělé formě hrající kapela v rozšířené sestavě o smyčcový kvartet a saxofon, jenž podtrhuje melodičnost jednotlivých písní. „Musím říct, že atmosféra byla skvělá a jsem si jistej, že pohoda se přenese i na fanoušky, kteří neměli možnost se přijít na koncert podívat,“ dodává s úsměvem Petr Kolář.

Titul Petr Kolář Na Žofíně vychází 12. 12. 2014 v kompletu CD+DVD, ve stejném termínu bude rovněž nahrávka nabídnuta i v digitálních servisech, jako jsou například iTunes či Supraphonline.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?…

Daruj mi chvíli je ochutnávka z koncertního CD+DVD Petra Koláře Na Žofíně, které vzniklo jako záznam speciálních akustických koncertů:

Připojené video