TEREZA ČERNOCHOVÁ CHYSTÁ NA JARO NOVÉ ALBUM

S režisérem Vladimírem Michálkem natočila videoklip k titulní písni Škrábnutí, která aktuálně zní v jeho filmu Pohádkář.

Na 16. prosince zpěvačka připravuje melancholicky laděný akustický koncert v holešovické La Fabrice.

Po sedmi letech od sólového debutu Small Monstrosities chystá Tereza Černochová na jaro 2015 u Supraphonu novinkové album. Půjde o původní repertoár s českými texty, na němž se tentokrát zpěvačka podílí i autorsky. Již nyní je zřejmé, že písnička Škrábnutí pojmenuje celé album. Text Zdeňka Borovce, jenž původně vznikl na hudbu Milana Tesaře pro Karla Černocha, nyní hudebně zpracoval Roman Holý. Ten také jako producent stojí za přípravou celé desky.

Píseň Škrábnutí si do svého nového filmu Pohádkář, který měl premiéru 6. listopadu 2014 a vznikl v produkci Marlene Film, vybral režisér Vladimír Michálek, který jej realizoval podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. V hlavních rolích účinkují Jiří Macháček, Anna Geislerová a poprvé v českém filmu i světová topmodelka Eva Herzigová. Strhující příběh o osudové lásce a nemilosrdné lži rámuje i nový videoklip, který Vladimír Michálek na píseň Škrábnutí nyní natočil s Terezou Černochovou.
Tato písnička bude nabídnuta od 8. prosince 2014 v digitálním servise Supraphonline.

Pro své fanoušky chystá Tereza Černochová v pražské La Fabrika předvánoční akustický koncert, který se uskuteční v úterý 16. prosince od 19, 30 hodin. „ V té předvánoční chaotice si s kolegy Tomášem Koudelkou a Davidem Landštofem chceme zahrát něco velmi příjemného, co máme rádi a nemusíme nad tím moc přemýšlet. Jednoduše pěkné písně, jen tak, ve třech. Vidět se s našimi příznivci, popřát jim dobrý nový rok a seznámit je s velkými věcmi, které chystáme na jaro 2015… mou novou deskou a kapelou,“ dodává k programu koncertu Tereza Černochová.

SUPRAPHONLINE: http://www.supraphonline.cz/…32-skrabnuti

Připojené video