MAREK ZTRACENÝ

ORIGINÁL

Koupit album
Katalogové číslo: VD 0042-5

Marek Ztracený, nejpopulárnější domácí zpěvák současnosti a aktuální Zlatý slavík, napsal šest nových písní a rozhodl se je fanouškům představit postupně. Vzhledem k tomu, že dvěma vyprodanými koncerty v Praze právě s mimořádným ohlasem začalo jeho velké letní turné, nabízí se odstartovat tuto sérii nových nahrávek singlem Originál. Písnička má pozitivní, až taneční atmosféru a samotný Marek Ztracený o ní říká, že když ji složil, nemohl ji měsíc dostat z hlavy a věří, že bude mít na posluchače stejný efekt. 


Kromě nového singlu se Marek věnuje aktuálně probíhajícímu Tour de Léto 2, které má osmnáct zastávek a mnoho z nich už je beznadějně vyprodaných. Hlavním hřebem jsou koncerty Marka s kapelou, ale diváci se mohou těšit na jedinečné zážitky po celý den.


V srpnu se k vám dostane druhá letní píseň ‚Carpe diem‘, kterou jsem složil pro seriál Pálava, a na podzim pak písnička, kterou považuji za svou nejlepší. Ale to je teď druhořadé. Snad vás tahle píseň provede letošním létem a bude vás bavit tak, jako nás baví ji hrát,“ říká Marek.

 

Píseň Originál produkoval přední český hudební producent Dalibor Cidlinský jr. a představí se zde i velký sbor Maranatha Gospel Choir. Námět na videoklip tentokrát napsal přímo Marek Ztracený. Diváky čeká romantický příběh s překvapivým koncem, ve kterém vystoupí například herci Lenka Maurerová a Martin Kraus.

 

Připojené video