ONDŘEJ BRZOBOHATÝ VYJEDE NA IDENTITY TOUR 2015!

V RÁMCI TURNÉ VYSTOUPÍ NA SLOVENSKU…

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6254-2

Debutové album Identity Ondřeje Brzobohatého patří k nejprodávanějším titulům vydavatelství Supraphon, které vyšly v loňském roce. Ondřej za něj již převzal zlatou desku a nyní se pro velký úspěch prodlužuje koncertní turné, které započalo loni v květnu, právě u příležitosti vydání CD.

Ondřej Brzobohatý se svojí kapelou od února do dubna navštíví s Identity Tour 2015 celkem 16 míst v České republice a na Slovensku. Předprodej vstupenek se v těchto dnech rozjíždí s nebývalou intenzitou, například pořadatelé koncertu v klubu Blue Note v Novém Meste nad Váhom už museli k večernímu přidat ještě odpolední koncert, aby uspokojili značný zájem Ondřejových fanoušků a fanynek.

Identity Tour 2015 naváže na mimořádně úspěšné Identity Tour 2014, které vyvrcholilo dvěma prosincovými koncerty v pražském Divadle Radka Brzobohatého a celkem nabídlo 13 koncertů v Praze, Brně, Plzni, Strakonicích, Dvoře Králové, Mladé Boleslavi, Hodoníně, Prostějově, Zlíně, Znojmě a Zábřehu. Ve vyprodaných sálech vládla bezprostřední atmosféra, publikum nadšeně aplaudovalo skvělým výkonům všech muzikantů a především Ondřeje Brzobohatého, který se představil nejen jako zpěvák a klavírista, ale také jako pohotový a vtipný průvodce koncertem… Diváci se opět mohou těšit na písničky z Ondřejova alba Identity, ale i na několik žhavých novinek.

Identity Tour 2015/ jaro

27.2. Tour SK Nové Mesto (2 koncerty)
28.2. Tour SK Bratislava
1.3. Tour SK Bratislava (druhý koncert v jednání)
3.3. Tour Jablonec nad Nisou
5.3. Tour Vyškov
9.3. Tour Nový Jičín
16.3. Tour Hlinsko
18.3. Tour Olomouc
23.3. Tour Ústí nad Orlicí
24.3. Tour Klatovy
30.3. Tour Třebíč
31.3. Tour Uherské Hradiště
10.4. Tour Prachatice
13.4. Tour Sokolov
14.4. Tour Kaplice
18.4. Tour Pardubice
20.4. Tour Kutná Hora
22.4. Tour Ceske Budejovice
23.4. Tour Mariánské Lázně

Vstupenky na IDENTITY TOUR 2015 jsou v předprodeji u místních pořadatelů a v klasických předprodejích – informace na www.ondrejbrzobohaty.cz.

oficiální album trailer: https://www.youtube.com/watch?…
videoklip k písni Vietor: https://www.youtube.com/watch?…
videoklip And The Oscar Goes To: https://www.youtube.com/watch?…
oficiální audio Spolu: https://www.youtube.com/watch?…
oficiální audio Správci osudu: https://www.youtube.com/watch?…

BIOGRAFIE:
Český hudebník, skladatel a herec. Narodil se 2. února 1983. V letech 1998–2004 studoval na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obory skladba, klavír a dirigování, pak pokračoval v studiu filmové hudby u Milana Kymličky. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, od tohoto roku pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval např. s Darou Rollins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů. Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl (ke kterému složil úvodní skladbu), a dále v divadelních hrách Vyhazovači, Dva na smetišti či v muzikálech Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Dodnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vyšlo první sólové album Identity.

Oficiální stránky Ondřeje Brzobohatého: www.ondrejbrzobohaty.cz
Facebook: www.facebook.com/…855261992376?…

Připojené video