MAREK ZTRACENÝ

ZLATÝ SLAVÍK A NOVÁ PÍSEŇ

Koupit album
Katalogové číslo: VD 0044-2

Marek Ztracený na sobotním televizním vyhlášení ankety Český slavík, v jubilejním šedesátém ročníku této populární ankety, získal celkem dvě ocenění! V kategorii zpěváků se stal Slavíkem roku 2022 a neohroženě tak obhájil prvenství z loňského roku. Navíc tento úspěšný večer potvrdil vítězstvím v kategorii Nejoblíbenější píseň roku se skladbou „Originál“. Nejposlouchanější a nejpopulárnější zpěvák v Česku dokonce přichystal v rámci slavnostního večera premiéru své nové písně „Pomalu“, kterou se svojí kapelou zahrál živě.

 

Nová emotivní balada „Pomalu“ je opět kompletně z pera sympaťáka, který ovládl český showbusiness a potěší hlavně všechny ty posluchače, kteří u Marka oceňují jeho intimnější a hloubavější polohu.

A aby toho o uplynulém víkendu nebylo málo, v neděli večer jako poděkování fanouškům proběhla i premiéra videoklipu k této singlové novince. Ve velkolepé filmové produkci FILMZLICINCOMPANY se zde odehrává dojemný příběh, kde se v  hlavních rolích představí herci Klára Issová a Radomír Švec a objeví se zde i samotný Ztracený. Silná píseň s dojemný klipem je podle jeho slov možná to nejlepší, co kdy napsal. „Mám k téhle skladbě silný vztah a jsem napjatý, jestli posluchači budou mé nadšení sdílet”, podotýká Marek Ztracený.

 

3× vyprodaný stadion Eden

První dva ohlášené koncerty Marka Ztraceného v pražském Edenu se vyprodaly do posledního místa za pár hodin. Prodejní systémy kolabovaly pod náporem, stejně tak sociální sítě interpreta, kde se Markovi příznivci dožadovali dalších vstupenek. Zájem a nápor na zpěváka byl tak velký, že si fanoušci nakonec sami řekli o třetí koncert. Marek jejich přání vyslyšel. 90 000 fanoušků a třikrát za sebou naplněný jeden z největších českých fotbalových stadionů – takovou situaci český hudební průmysl ještě nezažil. Marek Ztracený tak velkolepě pomalu uzavírá rok 2022 a chystá se na dosavadní vrchol své kariéry v červnu příštího roku.

 

Multilink Pomalu: https://marekztraceny.lnk.to/Pomalu

Více informací na www.marekztraceny.cz

Připojené video