Imodium vystoupí na G2 Acoustic Stage!

Stane se tak 8. 6. v Retro Music Hall v Praze

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6229-2

Skupina Imodium v čele s frontmanem Thomem je první vystupující interpret na třetí sérii G2 Acoustic stage. Koncert se odehraje 8. 6. od 20:00 v Praze. ÓČKO navíc přichystalo novinku v podobě soutěže, kdy si výherce zahraje po boku své oblíbené kapely, přímo na pódiu v Retro Music Hall.

Kvarteto Imodium je po Vypsané fiXe, Wohnoutech a Divokým Billovi v pořadí již čtvrtou rockovou formací, která se představí v netradičním akustickém aranžmá, zcela bez elektrické energie. „S akustickými koncerty máme bohaté zkušenosti. Nabídku Óčka bereme jako jakési vyvrcholení a zúročení zkušeností s touhle ne úplně běžnou polohou pro naši kapelu,“ říká zpěvák kapely Thom.

Série G2 Acoustic Stage je ceněná pro svou osobitou atmosféru, kdy přítomní diváci zblízka obklopují samotné hudebníky, kteří jsou na dosah ruky a tvoří tak doslova domáckou atmosféru.

Třetí sezóna nabídne žhavou novinku, kdy si vybraný divák zazpívá s kapelou přímo na pódiu. „Jedním z cílů G2 Acoustic Stage, je dostat fanoušky co možná nejblíže svým idolům a oblíbencům. A blíž už to nejde,“ říká Michal Klein, hudební boss ÓČKA. „Jakýkoliv bonus pro naše fanoušky považujeme za strašně důležitý. Ostatně proto bychom několik let nepořádali i naše Bytové turné.“ dodává Thom.

Jediné, co je k účasti v soutěži třeba, je poslat vlastní video, kde zpíváte, hrajete, tančíte, malujete nebo děláte cokoliv jiného na nějakou píseň od skupiny Imodium a přesvědčit kapelu o svém talentu. Soutěž trvá do 6. května a více info k ní najdete zde: ocko.tv/objev-se-na-podiu-s-imodium

Nedílnou součástí každého koncertu v rámci série G2 Acoustic Stage jsou také hostující umělci, kteří ještě více ozvláštňují vystoupení, které poté vyjde na CD a DVD. A co má za lubem Imodium? „ Chceme tentokrát opravdu neobvyklé hosty. Takové, které byste nejspíš ve spojení s Imodiem nečekali. Moc stojíme o účast jedné legendy. Je to trochu složitější vyjednávání, ale pevně věříme, že bude mít happyend,“ završuje frontman Imodia.

Koncert Imodia je, jako všechny ostatní, neveřejný. Vstupenky lze získat pouze v soutěžích na ÓČKU a na Facebooku kapely.