ANETA LANGEROVÁ s albem "NA RADOSTI" NA COLOURS OF OSTRAVA

SE SKUPINOU KORBEN DALLAS CHYSTÁ NA PODZIM SPOLEČNÝ DUET

Koupit album
Katalogové číslo: AS001-2

Aneta Langerová letos vystoupí na jednom z nejvýznamnějších domácích festivalů Colours Of Ostrava, kde v sobotu 18. července v doprovodu kapely a smyčcového tria představí i písně z nového alba Na Radosti.

To vyšlo na konci roku 2014 a již letos na jaře za něj Aneta obdržela hned několik mimořádných výročních ocenění, včetně čtyř Cen Anděl 2014 jako Zpěvačka roku, Album roku, Píseň roku a Videoklip roku.

Album Na Radosti vydal Art Shock ve spolupráci a v exkluzivní distribuci Supraphonu.

Minulý víkend slovenská skupina Korben Dallas na festivalu Pohoda představila dvě nové písně. Novinky Kam ideme a Sen zazněly v úpravě Slava Solovica v rámci jejich koncertu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. Duet Sen s Anetou Langerovou pak byl nečekaným překvapením večera. Tato píseň vyjde letos na podzim jako singl.

„O spolupráci s Anetou jsme přemýšleli dlouho a jsme velmi rádi, že souhlasila. Líbí se nám její tvorba i poslední album Na Radosti je úžasné,“ říká zpěvák skupiny Korben Dallas Juraj Benetin. „Kluci jsou velmi milí, jsem moc ráda, že mě oslovili a mohli jsme si zazpívat novou píseň Sen na festivalu Pohoda před tolika lidmi. Atmosféra byla nezapomenutelná. Těším se na celou spolupráci a na nahrávání ve studiu,“ dodává Aneta Langerová. „Aneta je strašně fajn. Potkali jsme se poprvé v květnu v Bratislavě a hned to mezi námi hrálo,“ doplňuje bubeník kapely Ozo Guttler.

Projekt Korben Dallas Symphony byl poprvé uveden na loňském festivalu Viva Musica! Na podzim by měl vyjít na studiovém albu, kde kromě upravených písní ze třech dosavadních alb kapely budou také nové písně. „K písni Sen připravujeme klip, část z něho jsme nahrávali i na Pohodě,“ říká baskytarista Lukáš Fila. První část nahrávky vznikla v červnu ve Slovenském rozhlase, po festivalu Pohoda pokračuje skupina v nahrávání v studiu Sono. Producentem nahrávky je autor filmové hudby Petr Ostrouchov (Želary, Občanský průkaz), zvukovým mistrem pak Milan Cimfe, který v minulosti spolupracoval s Pražským výběrem, Ivanem Králem, Čechomorem či Lenkou Dusilovou.

www.langerovaaneta.cz

Připojené video