Nový videoklip Ondřeje Brzobohatého

Identity

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6254-2

Ondřej Brzobohatý natočil videoklip na titulní píseň svého platinovou deskou oceněného alba IDENTITY!

V RÁMCI SÉRIE TV ÓČKO G2 ACOUSTIG STAGE VYJDE NA PODZIM KOMPLET DVD+CD SE ZÁZNAMEM KONCERTU ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO S KAPELOU A HOSTY

V pořadí již třetí videoklip k další písni Platinovou deskou Supraphonu oceněného alba Ondřeje Brzobohatého IDENTITY si vytvořil sám hlavní protagonista, který je zároveň autorem scénáře, ale i režisérem a producentem.

„Nejvíc mě bavila právě ta obtížnost celého natáčení, kdy jsem kombinoval režii s hraním. Nicméně díky důkladné přípravě a skvělému týmu profesionálů jak před, tak za kamerou, jimiž jsem se obklopil, bylo nakonec vše snazší a zároveň zábavnější,“ poznamenal ke svému režijnímu debutu Ondřej Brzobohatý.

Brzobohatý spolupracoval s kameramanem Karlem Fairaislem, jenž byl oceněn Českým lvem za film Hlídač č. 47. O střih se postaral jeden z nejlepších českých střihačů Filip Malásek. Natáčelo se v baru Tretters a v několika dalších pražských lokacích.

Před kamerou Ondřej Brzobohatý režíroval, kromě sebe samotného, takové osobnosti, jako jsou Ben Cristovao, Václav Noid Bárta nebo Karel Gott, kteří v klipu ztvárňují právě Ondřejovy různé identity. Obsazení zlatého slavíka do jedné z rolí okomentoval Brzobohatý s úsměvem: „Dovolil jsem si obsadit Karla Gotta ze dvou důvodů. Jiný takový Karel Gott, který by zahrál Karla Gotta není a především jsem věděl, že hraní před kamerou s dávkou humoru a nadsázky má Karel rád a že si to tím pádem užijeme společně. A tak se i stalo.“ Třešinkou na dortu je obsazení jeho přítelkyně a naší jediné Miss World Taťány Kuchařové, která se v klipu předvede hned v několika překvapivých rolích.

VIDEOKLIP zde: https://www.youtube.com/watch?…

Album Ondřeje Brzobohatého IDENTITY vyšlo v květnu roku 2014 a okamžitě se stalo hitem. To potvrzuje udělení Zlaté desky na podzim loňského roku a letos v březnu dokonce Platinové desky za prodej tohoto úspěšného debutového alba. V rámci vydání alba navíc Ondřej uplynulý rok strávil intenzivním koncertováním v rámci IDENTITY TOUR v Čechách i na Slovensku.

IDENTITY TOUR 2015 zakončí šest říjnových koncertů na Slovensku a následně v listopadu na něj navazuje SYMPHONICUM TOUR 2015 na sedmi velkých českých a slovenských pódiích.

Na podzim vyjde v kompletu DVD + CD záznam koncertu Ondřeje Brzobohatého, který vydá Supraphon ve spolupráci s hudební televizní stanicí Óčko v rámci série G2 Acoustic Stage. Půjde o záznam koncertu z pražské Retro Music Hall, který proběhl 9. června 2015 v prostorách pražského Retro Music Hall s hosty Johny Machettou a Peterem Cmoríkem.

Termíny koncertů najdete zde:
http://www.ondrejbrzobohaty.cz/terminy

www.ondrejbrzobohaty.cz
https://www.facebook.com/…hatyofficial

Připojené video