VĚRA ŠPINAROVÁ a PETRA JANŮ

CD a DVD Live v Lucerně

Silná dvojka Věra Špinarová a Petra Janů vydává v říjnu společný koncert na CD+DVD a od listopadu opět pokračuje v úspěšném turné!

Loni na podzim odstartoval nápaditý projekt dvou zářivých stálic naší populární hudby – Věry Špinarové a Petry Janů. Uskutečnilo se devět vyprodaných koncertů společného turné, se kterým projely Čechy a Moravu. Obě zpěvačky se svým fanouškům představily ve dvou samostatných blocích největších hitů, jejž propojily i několika duety. O doprovod se postaraly skupiny Golem a Band Adama Pavlíka. Záznam z beznadějně vyprodaného předvánočního koncertu, který se uskutečnil v Lucerně, vydá již 16. října 2015 v kompletu CD+DVD Supraphon. Audio záznam koncertu „silné dvojky“ rovněž bude ke stažení v digitálních servisech, jako jsou například Supraphonline či iTunes.

Od listopadu tandem Špinarová a Janů v úspěšném turné pokračuje. Pod trefným názvem Exkluzivní spojení jedinečných hlasů se tentokrát show uskuteční v deseti městech. Start je naplánován na 12. listopadu, kdy se koná první ze série dvanácti koncertů v Litoměřicích. Slavnostní křest CD+DVD, které vydává Supraphon pod názvem VĚRA ŠPINAROVÁ A PETRA JANŮ LIVE V LUCERNĚ bude ve velkém sále pražské Lucerny 15. prosince. „Pro velký zájem se prosincová vystoupení v Ostravě a Praze dokonce dublují, byly přidány koncerty v Gongu i v Lucerně. Exkluzivní spojení českých popových hvězd se letos poprvé představí i ve slovenské metropoli“, upřesňuje producentka zdařilého projektu Michaela Kocourková.
Petra Janů vydání CD+DVD okomentovala: „Jsem ráda, že se podařilo zachytit onen odpich a rockový drajv, jenž naše vystoupení má. Ti co se účastnili, budou mít památku a ti co to z nějakého důvodu nestihli, se mohou na naši show podívat alespoň prostřednictvím tohoto DVD.“ Věra Špinarová k tomu dodala: „Myslím si, že i v záznamu na CD a DVD je dobře slyšet a vidět, že jsme s Petrou naladěné na stejné vlně a to je také to, co posluchači nejvíce oceňují.“

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?…

VĚRA ŠPINAROVÁ & PETRA JANŮ
EXKLUZIVNÍ SPOJENÍ JEDINEČNÝCH HLASŮ – TURNÉ 2015
12.11. Litoměřice, Dům kultury
13.11. České Budějovice, Sportovní hala Stromovka
18.11. Karlovy Vary, hotel Thermal
19.11. Plzeň, Parkhotel
25.11. Liberec, Dům kultury
26.11. Hradec Králové, Aldis
2.12. Bratislava, Istropolis
3.12. Zlín, Velké kino
9.12. Ostrava, Gong
10.12. Ostrava, Gong
15.12. Praha, Lucerna
16.12. Praha, Lucerna

www.spinarovajanu.cz

Připojené video