2CD/ LP KAREL GOTT ČAS RŮŽÍ

ORIGINÁLNÍ VERZE PÍSNÍ, KTERÉ INSPIROVALY STEJNOJMENNÝ MUZIKÁL!

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6369-2

Dvojalbum „Karel Gott Čas růží“ obsahuje celkem 31 písniček z let 1965–2000. Ty tvoří významný přehled zpěvákova již nesmrtelného repertoáru.

Komplet „Karel Gott Čas růží“ obsahuje v rozsahu 2CD reprezentativní výběr nejznámějších hitů od bigbítového Trezoru až po nostalgickou skladbu Když muž se ženou snídá. Výběr původních písní Karla Gotta byl sestaven na základě hudebních vstupů nového stejnojmenného muzikálu.

Premiéra muzikálu „Čas růží“ se blíží – již 16. března bude dlouho očekávané představení s písněmi Karla Gotta. Ten na otázku, zda má pocit, že po hudební stránce muzikál „Čas růží“ dokonale pokrývá více než půl století jeho pěvecké dráhy, odpověděl: „Ale to víte, že bych si tam uměl představit ještě další písně. Když jsem ale pak viděl představení v jednom nepřetržitém celku, bez zastavování, tak jsem získal pocit, že tam všechno podstatné je a nic nechybí. To je samozřejmě otázka názoru a osobních preferencí… Současně jsem si uvědomil, že jsme udělali spoustu dobrých věcí. Hudebně i textově…“

Vedle kompletu písniček na 2CD je připraveno také vinylové LP, sestavené ve stylu „To nejlepší z nejlepšího“. Nový zvukový remastering z původních pásů zaručuje maximální poslechovou kvalitu.

2CD/LP „Karel Gott Čas růží“ vychází 10. března.