TONYA GRAVES

ZAVRŠÍ JARNÍ ČÁST „BACK TO BLUES TOUR“ V LUCERNA MUSIC BARU

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6304-2

Tonya Graves se letos po šestnácti letech působení ve skupině Monkey Business vydala na sólovou dráhu a již z kraje roku vyjela se svou novou kapelou na Back To Blues Tour, které naživo přináší především písně z jejího posledního stejnojmenného alba. „Po krásných šestnácti letech strávených s Monkey Business bylo načase se posunout dál a začít se více věnovat vlastní hudební cestě,“ dodala s úsměvem zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, jež již 22 let svým osobitým hudebním cítěním obohacuje tuzemskou scénu.

Tonya si pro jarní část turné připravila pestrý repertoár, kdy bezmála dvě hodiny baví publikum nejen songy z alba Back To Blues, ale i novými písněmi, které by chtěla zařadit na připravovanou novinkovou desku. „Jde o mix stylů, jako je blues, pop, rhythm and blues a vracím se i k songům ze svého debutového alba I ‘m the only me, to všechno tvoří rozmanitou paletu hudebních nálad,“ doplňuje Tonya Graves. Její novou doprovodnou kapelu tvoří zkušení muzikanti: Ondřej Sluka – bicí, Martin Landa – basa, Pepa Flores – kytara a Jenda Pudlák – klávesy.

Finále jarní části turné bude patřit pražskému koncertu, jenž se uskuteční ve čtvrtek 4. května 2017 v Lucerna Music Baru od 21:00 hodin. V nápadité show doprovodí Tonyu Graves její kapela, tentokrát rozšířená o celou řadu hostů.

Více informací ke koncertu:
https://www.musicbar.cz/…onya-graves/

Nahrávky na Supraphonline:
https://www.supraphonline.cz/…tonya-graves

Facebook:
https://www.facebook.com/…avesfanpage/