TOMÁŠ KLUS POKŘTÍ SVÉ PRVNÍ LIVE ALBUM ŽIV JE

27. dubna v 17.00 V SUPRAPHON MUSICPOINTU

Koupit album
Katalogové číslo: 8590233012052

Tomáš Klus vydal v dubnu v exkluzivní distribuci Supraphonu své první živé 2CD. Album s názvem Tomáš Klus a jeho Cílová skupina ŽIV JE pokřtí 27. dubna v 17.00 hodin v prodejně Supraphon Musicpoint na Jungmannově náměstí v centru Prahy. Tomášovi fanoušci se mohou těšit také na autogramiádu a malé hudební překvapení, které připraví Tomáš Klus společně s Jiřím Kučerovským.

Live album Tomáš Klus a jeho Cílová skupina ŽIV JE přináší, kromě neopakovatelné atmosféry koncertů Recyklus Tour, Tomášovy starší písničky, které mu pomohli vybrat jeho fanoušci ještě před začátkem koncertní šňůry, v úplně novém aranžmá. Přesně v souladu s filozofií Recyklusu, kterou je recyklování a bilancování: „Recyklus beru jako takové bilanční pole čerstvého třicátníka, kdy mám možnost sám sebe dát do pořádku. Zjistit, co ze starého já už není potřeba, co šetrně zlikvidovat a z čeho naopak znovu vzejít,“ vysvětluje Tomáš Klus. Na desce nechybí ani úspěšný singl s názvem Dobré ráno a bonusová mantra.

Cílová skupina hraje na albu, stejně jako na koncertech, ve složení Tomáš Klus (zpěv, kytara, skladba), Jiří Kučerovský (kytary, zpěv), Jan Lstibůrek (basová kytara / kontrabas a klavír), Petr Škoda (bicí nástroje). Poslech nového CD je možné zkombinovat s návštěvou některého koncertu aktuální jarní části Recyklus Tour, které od března do června navštíví 12 českých a 3 slovenská města.