NA DOSLECH - KVĚTEN

AKTUÁLNÍ ČÍSLO NOVIN PLNÝCH HVĚZD

Přečtěte si květnové číslo našeho magazínu NA DOSLECH a poznejte více z aktuální produkce vydavatelství Supraphon. Na titulní straně je Milan Cais ze skupiny TaTa Bojs. Jde o fotografii z koncertu, který se uskutečnil loni na podzim ve Foru Karlín. TaTa Bojs zde vystoupili spolu se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Záznam tohoto unikátního koncertu nyní vychází na CD i vinylu pod příznačným lakonickým názvem: Live. Dále si můžete přečíst o novém studiovém albu skupiny Divokej Bill Tsunami. Další článek magazínu NA DOSLECH představuje zajímavý projekt Luboše Andršta a formace Energit. Pozoruhodný je i rozhovor s rapperkou SharkaSs. Příznivci kvalitní produkce The Blue Effect se mohou těšit na reedici alba z roku 1969 Meditace, které nyní vychází na CD i vinylu. Milovníci divadla Semafor zase mohou ocenit, že se po 55 letech vrátil slavný Jonáš a tingltangl.

Mezi dalšími články naleznete například zprávu o výročním 3CD Fešáci 50 let. V produkci mluveného slova zaujme audio podoba úspěšné knihy Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech Miloně Čepelky a Aleše Palána. V tomto vydání newsletteru se rovněž pochlubíme oceněním Audiokniha roku 2016 za Případ Lída Baarová a Diamantovou deskou za nahrávky Jana Wericha. Mezi novinky mluveného slova na značce Supraphon přibyla v květnu audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech spisovatele Eduarda Petišky – nyní skvěle načtená Josefem Somrem a Miroslavem Táborským.

Z oblasti klasické hudby píšeme o prestižním mezinárodním ocenění BBC Music Magazine Award pro Smetanovo trio a rovněž o novince z edice Hudba Prahy 18. století, kterou je nahrávka Klavírní sonáty V. J. K. Tomáška v podání Petry Matějové.

To všechno a ještě mnohem více je vám teď doslova NA DOSLECH!

OBSAH:
TATA BOJS & SOČR – Live
DIVOKEJ BILL – spouští vlnu Tsunami
LUBOŠ ANDRŠT & ENERGIT – Time´s Arrow
SHARKASS – klidně půjdu dobýt svět
THE BLUE EFFECT – Meditace
SEMAFOR – Jonáš se vrátil zpět
FEŠÁCI – slaví 50 let ve velkém stylu
AUDIOKNIHA ROKU – pro Případ Lída Baarová
JAN WERICH – Diamantová deska Supraphonu
EDUARD PETIŠKA – audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech
SMETANOVO TRIO – získalo BBC MM Award
PETRA MATĚJOVÁ – objevuje Václava Tomáška

NA DOSLECH – AKTUÁLNÍ ČÍSLO – stahujte zde:
http://www.supraphon.cz/…-kveten-2017?…

NA DOSLECH – ARCHIV – naleznete zde:
http://www.supraphon.cz/…y/na-doslech