TONYA GRAVES

NOVÝ SINGL…

Koupit album
Katalogové číslo: VT 0075-2

Tonya Graves, nezaměnitelný hlas české hudební scény, která má na svém kontě, kromě řady ocenění a úspěchů s kapelou Monkey Business (kde působila do loňského roku šestnáct let), i dvě zdařilá sólová alba, dává nyní o sobě vědět singlem, jenž je remixem písně I’m The Only Me. Autorem huby je Hynek Toman (Support Lesbiens) a textem jí opatřila sama zpěvačka. Písnička aktuálně boduje v Evropa 2 Music Chart. Jako novinka vstoupila do této rádiové hitparády hned na třetí příčku. V současné době se chystá videoklip. Tonya Graves k tomu poznamenala: „Tento song jsme vybrali nejen proto, že má na koncertech skvělou odezvu, ale navíc boduje i u mých zahraničních fanoušků, na které se nyní také snažím intenzivněji zaměřit. Ozvali se mi promotéři z různých koutů světa, tak se těším, že se moje sólová dráha posune zase o kus dál.“

Tonya je stále častěji vyhledávanou tváří i v rámci reklamních kampaní. Tento rok např. uzavřela kontrakt s firmou Baťa. Angažuje se v charitativních projektech (Avon – pochod proti rakovině prsu, ALS, podporuje dětskédomovy) V poslední době se stále častěji objevuje i v roli moderátorky – a to nejen u hudebních akcí a na různých eventech, ale v brzké době se představí jako moderátorka televizního pořadu Drive na TV Óčko.

Na podzim se Tonya Graves se svojí kapelou opět vydá na klubové koncerty, kde mixuje repertoár ze svých alb I’m The Only Me a Back To Blues. Turné zakončí 20. prosince vánočním koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Zároveň se svým týmem již začíná připravovat novinkové album, které by ráda vydala v příštím roce.

I´m The Only Me (radio remix 2017): https://www.youtube.com/watch?…

na Supraphonline:https://w­ww.supraphonli­ne.cz/album/332642-i-m-the-only-me-radio-remix-2017

Facebook: https://www.facebook.com/…avesfanpage/?…

Připojené video