KAREL NEŠPOR

KUDY DO NEPOHODY

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6457-2

Audiokniha známého lékaře MUDr. Karla Nešpora, kterou namluvil společně s herečkou Terezou Bebarovou, ukazuje cestu přímo „do pohody“. V první části nabízí autor řadu rad, jak mírnit stres i bolest a uvolnit se. Posluchači zde najdou také krátké příběhy z populárních knih „Kudy do pohody“ a „Jak být milejší“. Kromě toho doktor Nešpor na nahrávce předvede některé druhy smíchu. S jejich pomocí lze potěšit okolí, a navíc se uklidnit. Ve druhé části nosiče jsou relaxační techniky a meditace namluvené doktorem Nešporem s jemnou hudbou. Jsou velmi vhodné pro chvíle odpočinku nebo před spaním.

MUDr. Karel Nešpor, CSc. je emeritním primářem Psychiatrické léčebny Bohnice. Napsal více než 30 knih o léčení návykových nemocí, józe, relaxaci, zvládání stresu, sebeovládání a zdravých emocích Kromě publikační činnosti také často přednáší a vystupuje v médiích. Je známý i díky propagaci tzv. léčby smíchem.
Ke své první audioknize říká: „Psaný text a zvuková nahrávka se výborně doplňují. Audiokniha usnadňuje nácvik relaxačních a meditačních technik. Je na ní také možné podbarvit mluvené slovo jemnou hudbou. Jasnou výhodou audioknihy je umělecký přednes. Tím nemyslím své dvě minuty smíchu, ale partie, které čte známá herečka paní Tereza Bebarová“.

Kniha MUDr. Karla Nešpora „Kudy do pohody“ získala ocenění „Český Bestseller“ v kategorii „Zdraví & životní styl“. Nyní nově vychází v audio knižní podobě.

Audiokniha vychází 3. listopadu 2017