SharkaSs rozhání podzimní mračna

Nový klip Jedem na Bali

Koupit album
Katalogové číslo: VT 0079-2

Půl roku po vydání svého debutového alba Protiklady se nezaměnitelná rapperka, textařka, producentka SharkaSs a skladatelka hlásí o slovo se zbrusu novou skladbou a klipem Jedem na Bali. Jak už název napovídá, klip i píseň vznikly na malebném ostrově v Indonésii a svým pozitivním nábojem lehce rozeženou šedá podzimní mračna. Podívejte se zde: http://y2u.be/DqiYsqW1Xxc

„Klip se natáčel na Bali na sklonku prázdnin, cestou jsme minuli Taifun v Hong Kongu. Vznikl ve spolupráci s holkama z ASIJO – Míšou a Zuzkou, které nám na Bali poskytly ubytování a všude nás odvezly a postaraly se o nás, také vybraly lokace k natáčení. Holky se rozhodly opustit stereotypní život v Praze a žít život na vlastní pěst, tenhle song není o nich, ale je o tom, aby se lidé nebáli cestovat a poznat nové kraje,“ říká SharkaSs k novince, která bude součástí právě chystaného nového EP.

Svižné a dynamické video, k němuž SharkaSs slibuje zveřejnit také roadtrip z pobytu na Bali, si talentovaná hudebnice sama natočila i sestříhala, což mu přidává na autenticitě. Kromě ní si v klipu zahrála také producentka Blanka Maderová, jež se podílela na debutovém albu Protiklady a svým dílem přispěla také při skládání nové písně.

Ta stejně jako skladby z debutu jistě zazní už tento pátek 17. 11., kdy SharkaSs vystoupí v Disco Újezd a následně ji budete moci vidět 24. 11. v pražské ROXY. Kromě výše zmíněného nového EP se brzy můžeme těšit také na EP účastnice talentové soutěž Hlas ČeskoSlovenska Edity Třískové, které SharkaSs produkovala a má na něm s Editou jednu společnou skladbu.

Připojené video