HURVÍNKOVY VESELÉ VÁNOCE

Vychází CD s výběrem nejlepších „vánočních“ nahrávek

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6459-2

Křest CD „Hurvínkovy veselé Vánoce“ se uskuteční 5. prosince 2017 v prostorách pražské prodejny Supraphon Musicpoint na Jungmannově náměstí, kam Spejbl s Hurvínkem přivolají i Mikuláše s čertem a andělem…

Album „Hurvínkovy veselé Vánoce,“ které právě vydává Supraphon na CD i v digitálních formátech, je jedinečnou kompilaci toho nejlepšího s vánoční tematikou v podání Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Na jedno album se v dramaturgii současné ředitelky Divadla Spejbla a Hurvínka Denisy Kirschnerové dostaly vynikající nahrávky humorných scének, jež napsali zkušení autoři: Pavel Grym, František Nepil, Jiří Středa a Luboš Homola.

Spejbl a Hurvínek na albu „Hurvínkovy veselé Vánoce“ promlouvají v podání Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Samozřejmě v nahrávkách nechybí ani Mánička v interpretaci Heleny Štáchové. K radosti dětí zaštěká i Žeryk. Album zajistí více než hodinu příjemné zábavy pro všechny fandy legendárních loutkových hrdinů. Booklet CD je opatřen stylovou fotografickou výzdobou Martina Kubici.

Nový výběrový titul, který by se také dal nazvat jako „Hurvínkovy Vánoce v běhu času“, přináší kromě příznačného laskavého humoru dětmi tolik oblíbenou neopakovatelnou atmosféru Vánoc, včetně starých zvyků, obyčejů a tradic, které k těmto svátkům patří.

Křest CD „Hurvínkovy veselé Vánoce“ se uskuteční v úterý 5. prosince od 17 hodin na speciální Mikulášské oslavě v prodejně Supraphon Musicpoint na Jungmannově náměstí 17 v Praze 1. Vstup na akci bude zdarma.

Připojené video