NA DOSLECH - PROSINEC 2017

NEWSLETTER O NOVINKÁCH

Přečtěte si aktuální číslo našeho magazínu NA DOSLECH a poznejte více z nové produkce vydavatelství Supraphon. Novinky, rozhovory i reportáže pěkně pohromadě právě zde!

Na titulní straně je Lucie Bílá, která na křtu CD a LP představila celý tvůrčí tým alba Bílé Vánoce Lucie Bílé II; Radůza hovoří o svém vánočním albu Studna v poušti a Honza Křížek o debutovém sólovém albu. Dále píšeme i o novém videoklipu Tomáše a Tamary Klusových A pak. V novém NA DOSLECH na vás čeká i rozhovor s jubilantem Jiřím Stivínem, jenž hovoří o svém bilančním 3CD (75) Quodlibet. Uprostřed novin naleznete fotoreportáž z dvojitého křtu CD Star Boys Těžkýho Pokondra. Pro dětské posluchače představujeme povedenou Rumcajsovu loupežnickou knížku ve skvělém hereckém podání Vojtěcha Kotka a relaxační audioknihu Kudy do pohody zkušeného psychiatra MUDr. Karla Nešpora. Oba dva protagonisté poskytli NA DOSLECH zajímavé rozhovory.

V prosincovém čísle najdete rovněž informaci o prvním vánočním albu swingaře Jana Smigmatora, který si získal sympatie veřejnosti mimo jiné i pozoruhodnou koncertní událostí Sinatrology. Svojí otevřeností v adventním rozhovoru zaujme Ondřej Lážnovský – nový interpret Spejbla a Hurvínka. Stejně jako rozsáhlý článek, jejž připravil textař a producent Michal Prostějovský o ostravské muzikálové produkci. A nakonec: speciální pojednání o historii koled a vánočních písniček uzavírá poslední letošní newsletter.

To všechno a ještě mnohem více je vám teď doslova NA DOSLECH!

OBSAH:

LUCIE BÍLÁ – Bílé Vánoce II.
RADŮZA – Studna v poušti
HONZA KŘÍŽEK – debutové album
TOMÁŠ A TAMARA KLUSOVI – A pak
JIŘÍ STIVÍN – (75) Quodlibet
TĚŽKEJ POKONDR – Star Boys
VOJTĚCH KOTEK – Rumcajsova loupežnická knížka
KAREL NEŠPOR – Kudy do pohody
JAN SMIGMATOR – Vánoce/ Christmas
ONDŘEJ LÁŽNOVSKY – nový interpret Spejbla a Hurvínka
OSTRAVSKÁ BROADWAY – muzikál v Ostravě i na CD
KOLEDY A VÁNOČNÍ PÍSNIČKY – na CD Supraphonu

NA DOSLECH – AKTUÁLNÍ ČÍSLO – stahujte zde:
http://www.supraphon.cz/…rosinec-2017?…

NA DOSLECH – ARCHIV – naleznete zde:
http://www.supraphon.cz/…y/na-doslech