ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ POKŘTÍ UNIVERSUM

S VOJTĚCHEM DYKEM A S MARTOU JANDOVOU 28. 2. v LUCERNA MUSIC BARU

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6359-2

Zpěvák a skladatel Ondřej G. Brzobohatý po třech letech od vydání svého úspěšného a platinovou deskou oceněného debutu Identity vydal na podzim u Supraphonu nové autorské album Universum, jehož hudební i textová stránka je pestrá a dynamická. Brzobohatý nabízí skladby, které v sobě mají převážně funkypopový život, k němuž je přidána nadstavba promyšleného aranžování, nenápadná dravost příjemných melodických linek a s tím i související pozitivní vibrace.

Koncertní křest alba se uskuteční ve středu 28. února 2018 od 21 hodin v Lucerna Music Baru. Ondřej G. Brzobohatý vystoupí se svou kapelou, rozšířenou o dechovou sekci Miroslava Hloucala. „Moji spoluhráči z kapely jsou kamarádi a spolužáci z konzervatoře, takže se hlavně těšíme, že budeme zase spolu, fakt se rádi vidíme. A k tomu máme tu úžasnou možnost hrát pro lidi písničky, které nás baví. Pokud budou bavit i diváky, bude to úplná paráda,“ míní Brzobohatý. Hvězdnými hosty koncertu jsou, stejně jako na albu, Vojtěch Dyk a Marta Jandová.

Předprodej vstupenek probíhá na GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru: https://www.musicbar.cz/…-brzobohaty/