FERDA MRAVENEC SE VRACÍ

AUDIOKNIHA PRO DĚTI

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6469-2

Plejáda populárních českých herců účinkuje ve dvou klasických příbězích podle knížek Ondřeje Sekory o Ferdovi Mravencovi a jeho přátelích: „Ferda sporty všeho druhu“ a „Ferda, Beruška a Pytlík“ vychází na CD MP3 již v pátek 20. 4. 2018.

Ilona Svobodová, Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Pavel Trávníček, Ladislav Trojan a řada dalších se představují v dramatizacích oblíbených knih pro malé i velké posluchače. V prvním dobrodružství nazvaném „Ferda, Beruška a Pytlík“ se Ferda seznámí s Beruškou a Broukem Pytlíkem. Znepřátelí si pana Hlemýždě, pak se ocitne ve vězení a je odsouzen k pětadvaceti ranám na zadeček. V poslední chvíli jej přátelé zachrání a umožní mu odletět na vzducholodi vyrobené mistrem pavoučkem Poutníčkem.

V příběhu „Ferda sporty všeho druhu“ si Ferda a Pytlík uspořádají sportovní hry a věnují se trénování reprezentantů domácího mraveniště.
Nahrávka z roku 1992 vychází nyní poprvé na kompaktním disku! Celkový čas audioknihy je 1 hodina 49 minut.

Účinkují: Jiří Lábus, Ilona Svobodová, Pavel Trávníček, Marcel Vašinka, Karel Augusta, Naďa Konvalinková, Stanislav Fišer, Mirko Musil a Ladislav Trojan

Album naleznete na Supraphonline:
https://www.supraphonline.cz/…-vseho-druhu