Archivy Sezónní nabídky

PDF, 2.37 MB

VÁNOČNÍ TIPY 2021

Supraphon zve k výběru z nejkrásnější vánoční hudby a mluveného slova do svého bohatého katalogu. V naší nabídce je aktuálně vydané album s jasným názvem Zlaté vánoční hity. Dětem zkrátí čekání na Ježíška speciální audiokniha Večerníček vypráví vánoční pohádky. A k nepřehlédnutí jsou samozřejmě klasická vánoční alba nezapomenutelného Karla Gotta. Ať jsou vám bližší tradiční koledy nebo novější písničky či romantické filmové melodie, prožijte s nimi šťastné, veselé a pohodové Vánoce.

PDF, 1.83 MB

BLACK FRIDAY

Hudba pod stromečkem potěší snad každého. Díky Black Friday může být teď nákup výhodnější. Supraphonline nachystal kolekci vybraných titulů z populární i vážné hudby a nechybí i lahůdky z oblasti mluveného slova.
S časově omezenou nabídkou výrazné slevy 40% si můžete od pátku 26. 11. do neděle 28. 11. vybírat z několika skvělých alb Karla Gotta, Marie Rottrové, Hany Hegerové, 4 Tenorů, kapely Škwor či Spirituál kvintetu. V kategorii legend nepřehlédnete zlaté kolekce hitů Petra Nováka a Jiřího Schelingera. Jako dárek vzbuzující na tváři úsměv může posloužit velký komplet nahrávek Jana Wericha, divadla Semafor či Šimka a Soboty. Děti si v nabídce získá Spejbl s Hurvínkem, Křemílek s Vochomůrkou či dobrodružné příběhy Julese Verna. Svůj prostor v rámci Black Friday nabídky Supraphonu dostaly i alba s klasickou hudbou a vánoční koledy.

PDF, 2.15 MB

ANTONÍN DVOŘÁK 180

U příležitosti 180. výročí narození Antonína Dvořáka jsme připravili nabídku titulů se skladbami tohoto velikána české hudby obsahující jak aktuální novinky, tak katalogové tituly, které je možné na Supraphonline.cz získat se zajímavou slevou.

PDF, 2.32 MB

JIŘINA BOHDALOVÁ 90

Jiřina Bohdalová oslaví v pondělí 3. května 2021 neuvěřitelnou devadesátku. Stále je aktivní, stále rozdává humor a dobrou náladu. Supraphon se připojuje k zástupu gratulantů a pro paní Bohdalovou chystá speciální ocenění Legenda Supraphonu, které jí bude předáno na připravované oslavě v Hudebním divadle Karlín. Pro příznivce Jiřiny Bohdalové, a především pro dětské posluchače, je na Supraphonline.cz celý katalog jejích úspěšných a nadčasových nahrávek.

PDF, 389.9 kB

VELIKONOČNÍ NABÍDKA

Pro koho je hudba či mluvené slovo důležité pro navození té správné slavnostní atmosféry či nálady, přinášíme tipy našeho e-shopu Supraphonline.cz na nejzajímavější tituly s velikonoční tématikou. Udělejte si o letošních svátcích jara radost a najděte pro sebe a své blízké tu nejkrásnější hudbu, vyprávění či pohádku.

PDF, 1.41 MB

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA 2021

Supraphon má k svátku všech zamilovaných ve své nabídce velkou kolekci romantických písniček. Ať jsou to dnes již legendární songy ze 70., 80. a 90. let, které najdeme na trojalbu O lásce, nebo třeba album milostných songů Karla Gotta Za lásku pálím svíci. K navození láskyplné atmosféry jsou tady také alba Intimity Jitky Zelenkové, O Lásce Hany Zagorové, Mapa lásky Štefana Margity či novinka stále populárnější formace 4 Tenoři, která obsahuje nejkrásnější filmové a muzikálové melodie.

PDF, 1.37 MB

VÁNOČNÍ TIPY 2020

Aktuální nabídky titulů SUPRAPHONu vztahující se k různým obdobím roku.