Archivy Sezónní nabídky

PDF, 2.15 MB

ANTONÍN DVOŘÁK 180

U příležitosti 180. výročí narození Antonína Dvořáka jsme připravili nabídku titulů se skladbami tohoto velikána české hudby obsahující jak aktuální novinky, tak katalogové tituly, které je možné na Supraphonline.cz získat se zajímavou slevou.

PDF, 2.32 MB

JIŘINA BOHDALOVÁ 90

Jiřina Bohdalová oslaví v pondělí 3. května 2021 neuvěřitelnou devadesátku. Stále je aktivní, stále rozdává humor a dobrou náladu. Supraphon se připojuje k zástupu gratulantů a pro paní Bohdalovou chystá speciální ocenění Legenda Supraphonu, které jí bude předáno na připravované oslavě v Hudebním divadle Karlín. Pro příznivce Jiřiny Bohdalové, a především pro dětské posluchače, je na Supraphonline.cz celý katalog jejích úspěšných a nadčasových nahrávek.

PDF, 389.9 kB

VELIKONOČNÍ NABÍDKA

Pro koho je hudba či mluvené slovo důležité pro navození té správné slavnostní atmosféry či nálady, přinášíme tipy našeho e-shopu Supraphonline.cz na nejzajímavější tituly s velikonoční tématikou. Udělejte si o letošních svátcích jara radost a najděte pro sebe a své blízké tu nejkrásnější hudbu, vyprávění či pohádku.

PDF, 1.41 MB

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA 2021

Supraphon má k svátku všech zamilovaných ve své nabídce velkou kolekci romantických písniček. Ať jsou to dnes již legendární songy ze 70., 80. a 90. let, které najdeme na trojalbu O lásce, nebo třeba album milostných songů Karla Gotta Za lásku pálím svíci. K navození láskyplné atmosféry jsou tady také alba Intimity Jitky Zelenkové, O Lásce Hany Zagorové, Mapa lásky Štefana Margity či novinka stále populárnější formace 4 Tenoři, která obsahuje nejkrásnější filmové a muzikálové melodie.

PDF, 1.37 MB

VÁNOČNÍ TIPY 2020

Aktuální nabídky titulů SUPRAPHONu vztahující se k různým obdobím roku.