Archivy Sezónní nabídky

PDF, 2.32 MB

JIŘINA BOHDALOVÁ 90

Jiřina Bohdalová oslaví v pondělí 3. května 2021 neuvěřitelnou devadesátku. Stále je aktivní, stále rozdává humor a dobrou náladu. Supraphon se připojuje k zástupu gratulantů a pro paní Bohdalovou chystá speciální ocenění Legenda Supraphonu, které jí bude předáno na připravované oslavě v Hudebním divadle Karlín. Pro příznivce Jiřiny Bohdalové, a především pro dětské posluchače, je na Supraphonline.cz celý katalog jejích úspěšných a nadčasových nahrávek.

PDF, 389.9 kB

VELIKONOČNÍ NABÍDKA

Pro koho je hudba či mluvené slovo důležité pro navození té správné slavnostní atmosféry či nálady, přinášíme tipy našeho e-shopu Supraphonline.cz na nejzajímavější tituly s velikonoční tématikou. Udělejte si o letošních svátcích jara radost a najděte pro sebe a své blízké tu nejkrásnější hudbu, vyprávění či pohádku.

PDF, 1.41 MB

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA 2021

Supraphon má k svátku všech zamilovaných ve své nabídce velkou kolekci romantických písniček. Ať jsou to dnes již legendární songy ze 70., 80. a 90. let, které najdeme na trojalbu O lásce, nebo třeba album milostných songů Karla Gotta Za lásku pálím svíci. K navození láskyplné atmosféry jsou tady také alba Intimity Jitky Zelenkové, O Lásce Hany Zagorové, Mapa lásky Štefana Margity či novinka stále populárnější formace 4 Tenoři, která obsahuje nejkrásnější filmové a muzikálové melodie.

PDF, 1.37 MB

VÁNOČNÍ TIPY 2020

Aktuální nabídky titulů SUPRAPHONu vztahující se k různým obdobím roku.