Exkluzivně zastupujeme

Michal Horák

Tři vřele přijatá řadová alba (Michalovo cédéčko /2019/, Michalbum /2021/, Ideální čas se nezbláznit /2023/), z nichž vzešla kupa úspěšných (a obvykle i dost zábavných) singlů a klipů, jež nasbíraly na YouTube už více než 39 000 000 zhlédnutí. K tomu téměř 120 000 posluchačů měsíčně na Spotify, přes 27 000 sledujících na Instagramu a průměrně 100 hojně navštěvovaných koncertů ročně. To je ve zkratce dosavadní kariéra písničkáře Michala Horáka. Laureát titulu Objev roku v anketě popularity Český slavík 21 u fanoušků boduje příjemnou civilností, typickým smyslem pro humor, hudební pestrostí i umem s lehkostí a vtipnou nadsázkou trefně glosovat každodennost. V určitých ohledech tak sympatický muzikant s vizáží kluka od vedle navazuje na tradici "laskavého písničkářství" Svěráka s Uhlířem a víc než skvěle to zvládá jak sám, tak s doprovodnou kapelou nebo rovnou s celou filharmonií, konkrétně tou Královehradeckou, kterou navíc nedávno zvládl dvakrát po sobě vyprodat a během toho ještě jen tak mimochodem pokřtít svůj vlastní Zpěvník.

Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Management

Matěj Zicháček
E-mail: matej.zichacek@supraphon.cz
Tel.: +420 605 467 364

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Elizabeth Kopecká

Přesvědčivý projev, mimořádně zajímavá barva hlasu a podmanivé charisma – to je Elizabeth Kopecká, finalistka poslední série Česko Slovenské SuperStar. Elizabeth ale neučarovala zdaleka jen divákům hudební talentové soutěže. Nejen jako zpěvačka, ale i jako autorka skvěle kouzlí i na svých studiových nahrávkách a další fanoušky si podmaňuje také na svých energických živých vystoupeních (mj. Tour de léto Marka Ztraceného, Pocta Haně Zagorové, Královny popu na Karlštějně či OKTAGON halftime show na Štvanici). Parádně zvládá angličtinu (viz singly Summer Boyfriend a Good Times), ale neméně výborně jí sedí i mateřština. Potvrzuje to mimo jiné první oficiální česky zpívané nahrávka v podobě hodně osobní pecky Plán B, s níž sympatická bruneta zabodovala v trendech YouTube i hitparádách jako Óčko Chart či Hitparáda Frekvence 1. Song, jehož základ byl pod dohleden Jana P. Muchowa natočen v Praze tuzemskou muzikantskou elitou a výslednou zvukovou mu vtiskl zkušený producent a spoluautor Pele Loriano v Zurichu, je tak dalším důležitým krokem skvěle rozjeté kariéry a velkým příslibem věcí příštích.

Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Management

Michal Máka
E-mail: michal.maka@supraphon.cz
Tel.: +420 604 221 045

Media & PR

David Landštof
E-mail: david.landstof@supraphon.cz
Tel.: +420 777 157 949

Igor Orozovič & Co.

Před dvěma lety herec a muzikant Igor Orozovič odstartoval pod křídly Supraphonu svoji sólovou hudební dráhu koncerty, které se těší velkému zájmu a často bývají vyprodané napříč Českem i Moravou. Posluchači oceňují Igorovy osobité autorské písně kombinující prvky šansonu, popu i jiných žánrů. Hudební recenzenti si všímají Orozovičova charakteristicky temného hlasu, kterým své autorské písně podává posluchačům s osobitou mužskou energií. Ve svých písních se nebojí vášně a patosu, ale zároveň přimíchává humor, křehkou poezii, ale i palčivá témata reflektující současnou situaci naší planety. Kapelu Igora Orozoviče tvoří vyhledávaní hudebníci napříč žánry: basista a.m. almela (Meky Žbirka), bubeník David Landštof (Radůza, Václav Koubek), klávesista František Bořík (Mandrage), kytarista Michal Rákosník.

Igora Orozoviče jako herce znají divadelní diváci třeba díky ikonickému muzikálu Davida Bowieho Lazarus, autorské černé životopisné komedii Bezruký Frantík či skvělé Kytici režisérské dvojice SKUTR v jeho domovském Národním divadle; filmový a televizní diváci zase například ze seriálů Polda, Devadesátky či filmů Laputa, Past, Jedině Tereza, Řekni to psem či Přání k narozeninám.

Booking

Matěj Zicháček
E-mail: matej.zichacek@supraphon.cz
Tel.: +420 605 467 364

Management

David Landštof
E-mail: david.landstof@supraphon.cz
Tel.: +420 777 157 949

Media & PR

Vladan Drvota
E-mail: vladan.drvota@supraphon.cz
Tel.: +420 724 444 507

Totally Nothin

Jedna z nejvýraznějších osobností GENERACE Z na české rapové scéně Totally Nothin, který se žánrově pohybuje na pomezí alternativního rapu, punk-rapu a DnB, na sebe upoutal pozornost ságou EP Pro ty, co to chápou - Koruna z Trní - Mami podívej a také řadou úspěšných singlů, mezi nimiž nechyběli spolupráce s interprety jako Dorian, Grey256, Sensey, Vercetti CG a další. V roce 2021 vydal své první plnohodnotné studiové album MMIS, na které o rok později navázal albem Noční můry, na něm se mezi hosty objevila také zpěvačka Lenny. Na tento úspěch navázal genderovým EP MY2, kde na každé skladbě najdeme jednoho hosta z řad něžného pohlaví, jako je zpěvačka ANNABELLE, raperka noyada nebo zpěvačka Pam Rabbit. Zatím posledním dlouhohrajícím titulem je album Waves (2023), typické především výraznými elektronickými beaty a silnými melodickými linkami, inspirováno současnou berlínskou klubovou scénou. Právě na tomto se objevili hity jako „Pondělí až neděle“ nebo „Raketou na Mars“. Totallyho můžete pravidelně vidět vystupovat v klubech i na předních českých festivalech.

Booking

Ondřej Urbánek
E-mail: ondrej.urbanek@supraphon.cz
Tel.: +420 732 685 145

Management

Ondřej Urbánek
E-mail: ondrej.urbanek@supraphon.cz
Tel.: +420 732 685 145

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Rodan

Je mu sice sotva přes dvacet, ale stihl toho už docela dost. Dílem je to talentem a osobitostí, dílem až překvapivou hudební i lidskou vyzrálostí a poctivostí. Hned s prvním singlem Gone  zaznamenal airplay i nominaci na Objev roku Evropy 2 a zařazení mezi 50 nadějí roku 2021 dle magazínu Headliner. Albový debut Glasses Off (2022) v produkci Jana Čechtického pak potvrdil, že jméno RODAN rozhodně stojí za to si zapamatovat a bedlivě sledovat. Své o tom ostatně vědí i příznivci Eurovision Song Contest, kde se mladý muž s tváří kluka umístil zkraje roku 2023 v TOP3 národního finále s hitovkou Introvert Party Club. Ta výrazně bodovala také v českém rádiovém éteru podobně jako další singly Tell Me Its Summerči Insomnia Junkie, jež vznikly ve spolupráci s textařem a producentem Janem Vávrou a s přispěním zajímavých mezinárodních hostů. Skladby, jejichž úspěch má svůj podíl i na RODANově nominaci na Objev roku v anketě Český slavík 2023, najdeme společně s několika novinkami na letošním EP The End of Me a jsou samozřejmě i základními pilíři setlistů jeho koncertů. Naživo RODAN zúročuje bohaté zkušenosti s buskingem a – ať už vystupuje sólo nebo s doprovodnou kapelou – získává pozornost stále většího množství fanoušků. Své o tom jistě vědí ti, kteří RODANův um zakusili na jeho samostatných koncertech či v rámci akcí jako Festival svobody 17.listopadu na Václavském náměstí, KVIFF, Festival Kamen!ce a řadě dalších…

Booking

Kateřina Fialová
E-mail: katerina.fialova@supraphon.cz
Tel.: +420 605 377 021

Management

Michal Máka
E-mail: michal.maka@supraphon.cz
Tel.: +420 604 221 045

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Kontakty

Booking

E-mail: booking@supraphon.cz