Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Exkluzivně zastupujeme

Klára Vytisková

Klára Vytisková platí za jednu z nejvýraznějších a nejrespektovanějších zpěvaček na české hudební scéně. Ať už jde o hudbu, kde je její doménou inteligentní pop, módu či lifestyle, Klára je prostě osobnost. Dokazuje to jak na svých koncertech, performance, tak i jako moderátorka.

Dvojnásobná držitelka Ceny Anděl na sebe upozornila už ve skupině Toxique a širší veřejnost ji může znát také jako porotkyni 4. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. Nyní Vytisková vydává svou druhou sólovku Love Is Gold, které obsahuje singly Just Be You a Gold, které můžete znát mimo jiné z hitparády Evropy 2.

Michal Horák

Michal Horák je mladý talentovaný zpěvák a multiinstrumentalista, který patří mezi novou generaci českých písničkářů, jež se na scéně objevila po nástupu Tomáše Kluse a Xindla X a řadí se tak vedle jmen jakými jsou Pokáč nebo Voxel. V loňském roce vydal svůj albový debut Michalovo cédéčko, ale také řadu úspěšných videoklipů (Hej, teto!, Je to tak, Netušim, Rande a Vpoho).

O stoupající popularitě tohoto hudebníka svědčí 16 000 000 views na YouTube, ale i vyprodané koncerty nebo silný ohlas fanoušků na jeho sociálních sítích.

Spolupracujeme

Jitka Zelenková

Jitka Zelenková, stálice české populární hudby, má na svém kontě sedmnáct sólových alb, několik zlatých desek a nespočet úspěšných vystoupení na domácích i zahraničních pódiích. Část své úspěšné kariéry spojila také na společných vystoupeních s Karlem Gottem.

Petr Bende

Petr Bende patří mezi hvězdy naší pop-rockové scény. Tento suverénní multiinstrumentalista má na svém kontě osm alb a do povědomí veřejnosti se dostal stříbrnou pozicí v soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2005. Následovalo několik ocenění na předních příčkách v anketě Zlatý Slavík, čtyři nominace na Ceny Anděl a mnoho dalších cen. Spolupracoval například s Darou Rollins, Věrou Špinarovou a mnoho dalšími. Je známý svými vyprodanými vánočními koncerty, ale také speciály s cimbálovou muzikou, vlastní kapelou nebo sólově.

Pilot

Nabitý pop a svěží energie! To je nová kapela Pilot, jejíž koncerty vás dostanou svou živelností a dynamikou. Seznámili se už na střední škole a záhy se z nich stal výrazný objev studentské scény. O jejich kvalitách svědčí i vystoupení na hlavních podiích Majálesu či Sázavafestu nebo předskakování hvězdám domácí scény Lucii a Chinaski. Aktuálně Piloti pracují na svém debutovém albu.

Kontakty

Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Management

David Landštof
E-mail: david.landstof@supraphon.cz
Tel.: +420 777 157 949

A&R

Martin Kudla
E-mail: martin.kudla@supraphon.cz
Tel.: +420 777 090 726