Exkluzivně zastupujeme

Michal Horák

Mladý talentovaný písničkář a multiinstrumentalista Michal Horák je držitel titulu Objev roku v anketě popularity Český slavík 21 a v téže kategorii i nominant v Cenách Anděl Coca-Cola 2021. Patří k nové generaci umělců, jež se na scéně objevila po nástupu Tomáše Kluse a Xindla X, a řadí se tak vedle jmen, jakými jsou Pokáč nebo Voxel. Michal Horák má za sebou vydání dvou vřele přijatých alb Michalovo cédéčko (2019) a Michalbum (2021) i řadu úspěšných singlů (Hej, teto!Je to takNetušimRande, Vpoho atd.), se kterými pravidelně boduje v trendech na YouTube, a své příznivce zásobuje typickým humorem. O stoupající popularitě tohoto hudebníka svědčí nejen 23 500 000 zhlédnutí na YouTube, ale i vyprodané koncerty nebo silný ohlas fanoušků na jeho sociálních sítích.

Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Management

Matěj Zicháček
E-mail: matej.zichacek@supraphon.cz
Tel.: +420 605 467 364

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Elizabeth Kopecká

Elizabeth Kopecká je nejenom finalistka poslední řady Česko Slovenské Superstar, kde si získala srdce milionů diváků a posluchačů jak Čechách, tak na Slovensku, ale zároveň je i rodící se výrazná pěvecká osobnost současné domácí populární hudby. Charakterizuje ji přesvědčivý hlasový projev a jejím poznávacím znamením je mimořádně přitažlivá barva hlasu. Letos na začátku léta vydala debutový singl a videoklip Summer Boyfriend a to ve spolupráci hned dvou producentů, legendárního Jana P. Muchowa a mladého dvacetiletého talentovaného muzikanta Prokopa Korba.

Aktuálně připravuje další nové písně. Ty budou v kombinaci angličtiny, tedy podobně jako na debutovém singlu, ale i češtiny, pro jejíž kouzlo se momentálně velmi nadchla. Léto roku 2022 prožila Elizabeth se svojí doprovodnou kapelou na koncertních podiích a speciálně pak získávala ostruhy a jako host na některých koncertech Marka Ztraceného v rámci jeho letní šňůry Tour de Léto 2, kde vystupovala před několika tisíci posluchači.

Booking

Martin Havlátko
E-mail: martin.havlatko@supraphon.cz
Tel.: +420 603 189 328

Management

Michal Máka
E-mail: michal.maka@supraphon.cz
Tel.: +420 604 221 045

Media & PR

David Landštof
E-mail: david.landstof@supraphon.cz
Tel.: +420 777 157 949

Igor Orozovič & Co.

Igor Orozovič je český herec a muzikant. Člen činohry Národního divadla nořící se do piana a zpívající. Už dvanáct let skládá hudbu a píše texty pro Cabaret Calembour, který spoluzaložil. Nyní přichází s vlastním písňovým repertoárem, který se nezříká kvalitní poezie s nadhledem, ale přimíchává i temnější tóny, testosteron, elektriku a erotiku. Škála barev, se kterou pracuje pětičlenná kapela, sahá od lyrické flétny (i zpěvu) Kristýny Farag až po elektrickou kytaru Michala Rákosníka. Ten spolu s dalšími muzikanty koření šansonově laděné písně prvky rocku, blues a soulu.

Igora Orozoviče znají divadelní diváci třeba díky ikonickému muzikálu Davida Bowieho Lazarus, autorské černé životopisné komedii Bezruký Frantík či skvělé Kytici režisérské dvojice SKUTR; filmový a televizní diváci zase například ze seriálů Polda, Devadesátky či filmů Laputa, Past, Jedině Tereza, Řekni to psem či novince Přání k narozeninám.

O vzrůstajícím zájmu o hudební tvorbu tohoto talentovaného umělce svědčí nejen přes 643.000 zhlédnutí jeho videoklipu Hippokratova armáda na YouTube, ale i vyprodaná koncertní série Když chlap svléká tmu.

Booking

Matěj Zicháček
E-mail: matej.zichacek@supraphon.cz
Tel.: +420 605 467 364

Management

David Landštof
E-mail: david.landstof@supraphon.cz
Tel.: +420 777 157 949

Media & PR

Vladan Drvota
E-mail: vladan.drvota@supraphon.cz
Tel.: +420 724 444 507

Totally Nothin

Mladý rapper a nadějný hudební producent Totally Nothin, který se žánrově pohybuje na pomezí rapu a punk-rapu, na sebe upoutal pozornost EP s názvem Pro ty, co to chápou (2020), Koruna z Trní (2020), Mami, podívej (2021), albem MMIS (2021) a řadou úspěšných singlů s videoklipy zveřejněnými na vlastním YouTube kanálu Forlife Territory. Spolupracuje s několika spřátelenými rappery, mezi které patří zejména Vercetti CG, Dorian, Grey256, Sensey, Psycho Rhyme, Blako, Skelly, Semspoko nebo WTFMAX. Pravidelně vystupuje v klubech, kde si příznivce získává živelnou show, a jeho rychle rostoucí fanouškovská základna tak naznačuje, že má potenciál být mluvčím části své generace.

Booking

Ondřej Urbánek
E-mail: ondrej.urbanek@supraphon.cz
Tel.: +420 732 685 145

Management

Ondřej Urbánek
E-mail: ondrej.urbanek@supraphon.cz
Tel.: +420 732 685 145

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Rodan

Dvacetiletý Rodan, je považován za jeden z talentů domácí hudební scény. Jeho debutový singl Gone z konce roku 2020 se stal v době vydání velmi úspěšným a díky jeho výbornému umístění v rotacích a v hitparádě Evropy 2 na začátku roku 2022 za něj Rodan získal nominaci na Objev roku v Hudebních cenách Evropy 2 a vlivný hudební magazín Headliner ho zařadil mezi objevy roku 2021 Následná další vlna pandemie bohužel zbrzdila jeho hudební rozlet. Rok 2022 se ale zdá rokem, kdy RODAN potvrdí svůj statut a to hlavně díky velmi vřele přijatému debutovému albu Glasses Off.

Rodan je z generace, která neřeší žánry, zpívá anglicky, hudebně žije v přítomnosti, ale zároveň ctí poctivý skladatelský naturel. Jeho jasným poznávacím znamením je pak originální hlasový projev. Stejně jako řada dalších začínajících hudebníků získával první ostruhy prostřednictvím pouličního hraní, ale pro jeho hudební rozvoj bylo zásadní setkání s producentem Janem Čechtickým před 3 lety. Čechtický se stal Rodanovi nejenom hudebním mentorem, pomáhal na svět prvním nahrávkám a jejich spolupráce momentálně vrcholí vydáním alba Glasses Off.

Booking

Kateřina Fialová
E-mail: katerina.fialova@supraphon.cz
Tel.: +420 605 377 021

Management

Michal Máka
E-mail: michal.maka@supraphon.cz
Tel.: +420 604 221 045

Media & PR

Lukáš Kadeřábek
E-mail: lukas.kaderabek@supraphon.cz
Tel.: +420 776 317 179

Spolupracujeme

Jitka Zelenková

Jitka Zelenková, stálice české populární hudby, má na svém kontě sedmnáct sólových alb, několik zlatých desek a nespočet úspěšných vystoupení na domácích i zahraničních pódiích. Část své úspěšné kariéry spojila také na společných vystoupeních s Karlem Gottem.


Petr Bende

Petr Bende patří mezi hvězdy naší pop-rockové scény. Tento suverénní multiinstrumentalista má na svém kontě osm alb a do povědomí veřejnosti se dostal stříbrnou pozicí v soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2005. Následovalo několik ocenění na předních příčkách v anketě Zlatý Slavík, čtyři nominace na Ceny Anděl a mnoho dalších cen. Spolupracoval například s Darou Rollins, Věrou Špinarovou a mnoho dalšími. Je známý svými vyprodanými vánočními koncerty, ale také speciály s cimbálovou muzikou, vlastní kapelou nebo sólově.


Andy Cermak

Andy Cermak, zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje, je výrazná postava domácí hudební scény. Je nejenom leaderem velmi respektované kapely Sunflower Caravan, ale aktuálně i součástí koncertní sestava Prokopových Framus 5. Na jaře roku 2022 ale vyšlo jeho první sólové album Secret December, které Andy připravoval již delší čas. Pro něj připravil písně ve stylu alternativního klavírního popu s osobnějšími anglickými texty. Singly jako Inside Outside, Dark Blue Sky a Let Me In s úspěchem rotují rozhlasovým éterem.

Všechny písně na album Secret December nahrál, nazpíval a za hudební produkcí stojí sám Andy Cermak. Jako hosta si do několika skladeb vybral svého kamaráda, kytaristu Tata Bojs Vladimír Bára, ve skladbě Golden Trigger zpívá Ema Brabcová. Album pak mixoval a masteroval skvělý berlínský producent Niko Stoessl, který dal finálně celé nahrávce naprosto současný a světový zvuk.

Momentálně Andy propaguje své album v rámci koncertů a to nejenom sólo s pianem, kde mimo skvělé hudby dokáže prodat i svůj velmi zábavný a naturel, ale i společně s doprovodnou kapelou.

Kontakty

Booking

E-mail: booking@supraphon.cz