Hana Zagorová dokončuje nové album!

Novinka vyjde v květnu...

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6259-2

Sedm let museli fanoušci Hany Zagorové čekat na její nové studiové album. To konečně vyjde 9. 5. 2014 u SUPRAPHONu, od kterého zpěvačka v únoru převzala Diamantovou desku za 10 miliónů120 tisíc prodaných zvukových nosičů. Ty vydal SUPRAPHON v průběhu uplynulých pětačtyřiceti let.

V součtu s velkým množstvím CD, jež vyšly ještě u jiných vydavatelství (Multisonic, Tommü Records, Sony Music), je Hana Zagorová bezpochyby nejprodávanější českou zpěvačkou všech dob.

Jedna z nejočekávanějších nových nahrávek letošního roku se v těchto dnech dokončuje ve studiu Daniela Hádla, který je i jejím producentem. V diskografii Hany Zagorové půjde o jubilejní dvacáté studiové album. Stálice naší populární hudby připravuje tucet nových písniček v týmu složeném ze známých autorů, s některými z nich spolupracuje poprvé. Po pěti letech Haně Zagorové napsal novou písničku Jiří Zmožek a po delší odmlce přispěl i legendární Pavel Žák. Posluchači se mohou rovněž těšit na skladby Jiřího Březíka, Karla Vágnera, Petra Maláska nebo Vítězslava Hádla. Objeví se tu i songy od Jury Hradila či Radka Bangy.

Mezi textaři jsou zkušení autoři jako Eduard Krečmar, Václav Kopta a poprvé v podání Hany Zagorové zazní text od renomovaného básníka Lubomíra Feldeka. Tři písně si otextovala sama zpěvačka. Vybrány byly i čtyři převzaté melodie francouzské a polské provenience.

„Dala jsem si na čas, chtěla jsem mít na albu kvalitní věci, kterým rozumím. Natočila jsem vyznání z pocitů, které jsou sjednocujícím prvkem. Písničky o pocitech, které nás provázejí každodenním životem. Proto jsou o lásce, zradě a naději,“ dodává k chystané novince Hana Zagorová.

AKTUÁLNÍ KONCERTNÍ VYSTOUPENÍ

V květnu Hana Zagorová se svými koncerty zavítá na Slovensko a do konce sezóny má ještě několik vystoupení v tuzemsku. Na 18. 6. připravuje speciální komorní recitál do pražského divadla Kalich.

04. 5. Prievidza
05. 5. Žilina
06. 5. Piešťany
07. 5. Pezinok
14. 5. Uherské Hradiště
15. 5. Blansko
18. 6. Praha – divadlo Kalich
21. 6. Bohumín

www.zagorovahana.cz