VLADIVOJNA LA CHIA

ZIMNÍ BALADA "MRTVÁ"

Koupit album
Katalogové číslo: 8590233025533

Charismatická zpěvačka, textařka, producentka, autorka filmové i divadelní hudby a výrazná osobnost české hudební scény Vladivojna La Chia vstupuje do nového roku s nově zaranžovanou zimní baladou Mrtvá. Skladbou, jež poprvé vyšla na debutovém albu Vladivojska, láká na své zimní turné, které absolvuje společně se svým 4Triem. V rámci chystané koncertní šňůry navštíví během února a března devět českých a moravských měst. Jako první se může těšit 6. února brněnský Kabinet Múz.

“Přemýšlela jsem co vystřelím ven v tomto roce jako první, jestli novou zhudebněnou báseň Barkovové nebo nějakou úplnou novinku. Nakonec jsem se rozhodla pro Mrtvou. Tato píseň sice vyšla už na první desce Vladivojska, ale já mám ráda změny a překvapení, takže jsem některé původně metalové skladby přearanžovala i se svou akustickou kapelu a hrajeme je na našich koncertech. A jednou z nich je i zimní balada Mrtvá,” vysvětluje Vladivojna, proč se rozhodla začít nový rok právě novou verzí skladby Mrtvá.

Vladivojna La Chia je česká skladatelka, zpěvačka a producentka. Je autorkou hudby k několika divadelním představením, dokumentům či filmům. Za hudbu k filmu Nevinnost a 8 hlav šílenství byla nominovaná na Českého lva. Je rovněž autorkou hudby k nejúspěšnějšímu seriálu HBO Až po uši. Již dva roky se intenzivně věnuje zhudebňování poezie ruské básnířky Anny Barkovové. Má na kontě čtyři sólová alba, tři soundtracky a album s metalovou kapelou Vladivojsko. Její koncerty jsou oblíbené pro svou pestrost a rozevlátost. Vladivojna ráda improvizuje a prokládá písničky svýmy roztodivnými příběhy s názvem Vladibajky, navíc občas pro zpestření vytáhne humra a to se pak dějí věci.

Vladivojna La Chia s 4Triem (ve složení: cello Terezie Kovalová, bicí Luboš Pavlík, a na některých koncertech také nový kytarista Petr Uvíra) navštíví konkrétně tato města:

06. 02. Brno – Kabinet Múz
07. 02. Havlíčkův Brod – Oko
09. 02. Louny – restaurace Černý kůň
13. 02. Kladno – Dundee
14. 02. Praha – Café V lese
16. 02. Jablonec nad Nisou – klub Na rampě
09. 03. Svitavy – Tyjátr
27. 03. Plzeň – Divadlo pod lampou
29. 03. Kutná hora – Česká 1

Připojené video