Ondřej Brzobohatý představí album Identity v roli předskokana fenomenálního Jamieho Culluma

19. 6. v Bratislavě!

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6254-2

Ondřeje Brzobohatého po mimořádně úspěšném Jarním klubovém turné 2014, s vyprodanými sály a nadšeným publikem, čeká další skvělý hudební zážitek. Právě on spolu se svou kapelou bude předskokanem světoznámého britského džez-popového muzikanta Jamieho Culluma při jeho prvním koncertě na Slovensku a jediném letním vystoupení ve střední a východní Evropě! V Aegon aréně NTC v Bratislavě 19. 6. Ondřej během pětačtyřiceti minut zahraje písně z debutového autorského alba Identity i starší skladby a zároveň si splní velký sen. Jamie Cullum, zpěvák, multiinstrumen­talista, velký šoumen a také nejprodávanější britský džezový umělec v dějinách totiž patří k jeho nejoblíbenějším. Oba třicátníky spojuje nejen věk, ale také podobný hudební vkus, inklinace k současnému popu s přesahem do jazzu i swingu.

Jarní klubové turné k sólovému albovému debutu Identity 28. 5. zakončil vyprodaný koncert v Českých Budějovicích. „Bylo to moc fajn, lidí bylo plno, střihli jsme si i koncertní premiéru v Bratislavě. S kapelou už víme, že písničky z alba Identity fungují naživo,“ zhodnotil koncertní šňůru Ondřej Brzobohatý. Během léta hodlá především relaxovat. Od června do září má v plánu pouze několik málo vystoupení na různých festivalech a slavnostech, například v Chebu, Třinci, Ostravě, Rumburku či Kolíně. Odpočatý a plný energie Ondřej v polovině října absolvuje exkluzivní set patnácti koncertů IDENTITY TOUR 2014 po divadlech a kulturních domech v celé České republice. V polovině prosince pak oblíbený muzikant a herec potěší své příznivce tradičními vánočními koncerty v Divadle Radka Brzobohatého.

Album Identity záhy po vydání obsadilo přední místa hitparády nejprodávanějších CD (IFPI-ČR). Aktuálně je na třetí příčce, úspěch slaví i v žebříčcích digitálních servisů a streamovacích serverů (např. iTunes Spotify) a dlouhodobě se drží na prvním místě nejprodávanějších titulů na Supraphonline.

Připojené video