Nová aplikace a web SUPRAPHONu!

Vyzkoušejte aplikaci Supraphonline pro iPhone a zamilujte si naše nové webové stránky.

Vážení příznivci SUPRAPHONu,

dlouho chtěné a očekávané se konečně stalo skutkem, v SUPRAPHONu jsme spustili naše kompletně nové internetové stránky www.SUPRAPHON.cz.

Vzali jsme to, jak se říká „od podlahy“, a proto Vám můžeme nabídnout web, který je krásný, velmi intuitivní a hlavně rychlý. Mimo obvyklých funkcí obsahuje i spoustu vychytávek, např. YouTube přehrávač, přesný lokalizátor prodejen na mapě, a obzvlášť jsme pyšní na náš vložený Deezer přehrávač. Díky této službě můžete na webu poslouchat čerstvě vydaná alba formou internetového rádia v náhodném pořadí. A aby to nebyl takový mišmaš, rádia jsme udělali rovnou tři: popové, s vážnou hudbou a s mluveným slovem.

Další velkou novinkou, kterou momentálně SUPRAPHON spouští, je aplikace Supraphonline pro iPhone/iPod Touch. Ano, zatím bohužel jen pro iPhone, ale nezoufejte Vy, kteří vlastníte Android, velmi brzy se dočkáte verze i pro Vaše telefony.

Do této aplikace se můžete přihlásit svým účtem ze Supraphonline a jednoduše si stáhnout, co jste na Supraphonline kdy zakoupili, přičemž v aplikaci můžete hudbu i poslouchat ve vloženém přehrávači. Samozřejmostí je možnost nákupu alb i jednotlivých skladeb.

Supraphonline aplikace je k nalezení na iTunes zde

Doufáme, že z novinek, které je nám ctí Vám představit, máte stejnou radost jako my. V případě, že budete mít k novému webu či aplikaci Supraphonline jakékoliv připomínky, obraťte se s nimi prosím na email: jane.jaros@supraphon.cz.

S přátelským pozdravem,

Jane Jaros a celý SUPRAPHON