ONDŘEJ BRZOBOHATÝ PŘIPRAVUJE PODZIMNÍ KONCERTY

IDENTITY TOUR 2014

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6254-2

Po úspěšném jarním turné, kdy objel s repertoárem ze svého debutového alba Identity osm sálů a klubů napříč celou republikou, chystá Ondřej Brzobohatý podzimní pokračování. Do divadel a kulturních domů ve vybraných českých městech se se svou kapelou rozjede v polovině října.

Identity Tour nabídne komornější atmosféru a upravený program, opět nejen s písničkami z nového alba. Muzikant a populární herec se na podzim vrátí do Prahy, Brna a Plzně a nově zamíří také do Strakonic, Dvora Králové, Mladé Boleslavi, Hodonína, Prostějova, Zlína, Znojma a Zábřehu.

Počátkem příštího roku plánuje Brzobohatý také první koncertní turné po Slovensku. Místní vřelou atmosféru si už vyzkoušel, když coby předskokan proslulého Jamieho Culluma vystoupil v červnu v Aegon aréně NTC v Bratislavě.

Debutové sólové album Identity vyšlo letos v květnu a podle recenze redaktora iReportu Daniela Maršalíka je deskou, která na tuzemském hudebním trhu chyběla: „Ondřej Brzobohatý je kvalitní skladatel a dobrý producent. Není však žádnou uměleckou rychlokvaškou, a tak můžeme se těšit na jeho další počiny, které nás přesvědčí o jeho talentu.“

IDENTITY TOUR 2014:

13. 10. – Strakonice
21. 10. – Dvůr Králové
22. 10. – Mladá Boleslav
27. 10. – Hodonín
02. 11. – Brno
03. 11. – Prostějov
04. 11. – Zlín
05. 11. – Znojmo
17. 11. – Zábřeh
24. 11. – Plzeň
07. 12. – Praha

Připojené video