LUCIE BÍLÁ

CIRKUS BUDE

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6529-2

Lucie Bílá se v době karantény rozhodla potěšit své fanoušky hudebním dárkem. Už na začátku mimořádného stavu v březnu letošního roku odehrála s Petrem Maláskem komorní koncert „Živě z Otvovic“, který byl odvysílán na sociálních sítích Lucie Bílé. Předchozí úspěšné písně Protože a Mám ráda život mají dohromady přes tři a čtvrt miliónů zhlédnutí a staly se rádiovými hity. Nyní přichází s dalším singlem a lyric videem s názvem Cirkus bude. Píseň pochází z jejího aktuálního alba Ta o mně, za které obdržela ihned po vydání zlatou desku. Na novém singlu Cirkus bude se po hudební i textové stránce podíleli Jana Infeldová a Jan Vávra ze skupiny Jananas a o vizualizaci se postaral Patrik Černoch. Před časem navíc dvacetinásobná slavice dostala od fanoušků speciální narozeninové překvapení, a to video k písni O lásce.

„V tyto dny mám jedinou touhu, a to pobavit své fanoušky. Šití roušek do nemocnic a hospiců mi zabírá denně hodně času, ale přitom zbývá dost i pro lidi, kteří jsou v mé Insta a Facebook rodině. Vymýšlím pro ně vtipná videa a soutěže o mé andílky, náramky či LB kávu. Ukázkou toho, že se lidé chtějí bavit, je například jedna situace, kdy mi přišlo sto tisíc srdíček, ze kterých jsem vybrala čtyřicet výherců. Plánované natáčení videoklipů se zatím odložilo, ale lyric video na Cirkus bude je v tento okamžik báječným způsobem, jak lidem představit veselou optimistickou písničku. Video připravil skvělý fotograf a kameraman Patrik Černoch, který se stal před časem neodmyslitelným členem mého týmu. Doufám, že písnička Cirkus bude potěší i posluchače našich rádií,“ říká Lucie Bílá.

Po více než třech letech od vydání alba Hana se Lucie Bílá vrátila do bratislavského studia Littlebeat producentů Martina Maxo Šrámka a Andreje Hrušky, kteří jsou dalšími spoluautory hudby k této písni.

Nedávno také představila Lucie svou vlastní značku kávy LB Coffee. „Celý život mě někdo zval na kávu a já ne vždy mohla nabídku přijmout. Teď jim to vynahrazuji tím, že zvu všechny na kávu já. Káva je pro mne zdraví, rituál, nabírám z ní energii, kterou pak mohu posílat dál,“vysvětluje své rozhodnutí Lucie Bílá. Několik druhů káv je pojmenováno po rolích, které byly v Luciině životě stěžejní. Z každého prodaného kilogramu kávy putuje třicet korun na její charitativní činnost.

Multilink alba Ta o mě:
https://LucieBila.lnk.to/TaOMneYP

http://www.luciebila.com/
https://www.facebook.com/luciebila
https://www.instagram.com/luciebila

Připojené video