VEČERNÍČEK

VYPRÁVÍ VÁNOČNÍ POHÁDKY

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6615-2

Čtení knih má pro děti zásadní význam a je důležité pro jejich rozvoj. Ale co když někdy večer na společné čtení pohádek a zajímavých příběhů nezbývá čas? Nebo i sami rodiče touží po relaxaci a chvilce odpočinku? Nebo když se dospělý v autě potřebuje soustředit na jízdu, často řeší, jak by zabavil malé spolujezdce, kteří se na dlouhé cestě už šíleně nudí. Osvědčený a mnoha rodiči a prarodiči doporučovaný tip jsou audioknihy. Tituly, které letos v žánru audioknih pro děti vydal Supraphon již v pátek 6. listopadu, doplní v nabídce i překrásně dárkově laděná audiokniha s příznačným názvem Večerníček vypráví vánoční pohádky.

Oblíbený Večerníček v tomto sampleru přináší dětem pohádky důvěrně známé především z televizní obrazovky. Jde o výběr z řady velmi úspěšných a léty prověřených nahrávek Supraphonu: Maxipes Fík, Příběhy včelích medvídků, Rumcajs, Krtečkova dobrodružství, Pohádky ovčí babičky a Káťa a Škubánek.

Producentka vydavatelství Supraphon Naďa Dvorská z nich vybrala příběhy či písničky spojené se zimou a s Vánocemi. Slavnostní atmosféru této výběrové audioknihy pak umocňuje nejznámějšími a nejoblíbenějšími koledami, které propojují jednotlivá vánoční vyprávění. Zaznívají zde koledy nazpívané Kühnovým dětským sborem, Bambini di Praga a Pražskými madrigalisty. Vánoční příběhy oblíbených dětských hrdinů načetli Josef Dvořák, Václav Vydra, Vojtěch Kotek, Jiřina Bohdalová, Marek Eben, Jitka Molavcová, Anička Slováčková a další.

Audiokniha Večerníček vypráví vánoční pohádky vychází na CD i v digitálních formátech FLAC a MP3 v pátek 6. listopadu 2020.

Připojené video