4 TENOŘI

VÁNOČNÍ SINGL

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6551-2

Hudební formace 4 Tenoři vydala letos v září své debutové album, které se okamžitě setkalo s velkým zájmem posluchačů, jejichž přízeň ho stále drží mezi nejprodávanějšími alby tuzemské produkce. První singl z alba duet Krása, jejž 4 Tenoři nazpívali s Lucií Bílou, je momentálně na špičce hitparády posluchačů rádia Frekvence 1, kde se objevuje už jedenáct týdnů.

V rámci tuctu písniček na eponymním albu 4 Tenorů je také jedna vánoční. Jde o tradicionál O Holly Night s českým textem Iva Fischera Dny zázraků a přání. S přicházejícím obdobím adventu se tato píseň stává čtvrtým singlem 4 Tenorů, kteří podle ní také pojmenovali svůj druhý online koncert, připravovaný producentem Janisem Sidovským. „V neděli 6. prosince zazpíváme svým příznivcům z hradu Karlštejn. Máme nachystaný speciální vánoční program s Unique Quartet. Vstupenky jsou již v prodeji a pro ty, kteří si je opatří, bude záznam k vidění až do zlaté adventní neděle 20. prosince,“ uvedli 4 Tenoři.

Píseň Dny zázraků a přání zazní v podání 4 Tenorů také první adventní neděli 29. listopadu v rámci tradičního charitativního Adventního koncertu České televize, který se bude vysílat z Břevnovského kláštera v 17:30 hodin na programu ČT1.

4 Tenoři – to jsou dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Po vyprodaném koncertním turné a úspěšných singlech Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš vydali letos v září u vydavatelství Supraphon své debutové album slavných muzikálových a filmových melodií zpívaných čtyřhlasem.

www.4tenori.cz

Předprodeje koncertů: https://vstupenky.reenio.cz/cs/#…

Album: https://lnk.to/4Tenorialbum

Připojené video