TOTALLY NOTHIN

DEBUTOVÉ EP

Koupit album
Katalogové číslo: VT 2225-2

Totally Nothin je jméno, které byste si rozhodně měli zapamatovat! Mladý rapper a talentovaný hudební producent, který se žánrově pohybuje na pomezí alternativního rapu a punk-rapu, na sebe upoutal pozornost živelnými live shows, debutovým EP Pro ty, co to chápou vydaným na začátku letošního června i klipy se sugestivní estetikou. Ostatně jeho stále rostoucí fanouškovská základna naznačuje, že má potenciál být mluvčím části své generace a potvrzuje to i jeho druhé EP Koruna z trní, které vydává Supraphon. Novinku doprovází klip k úvodní skladbě Run Run Run.

„Run Run Run popisuje neustálou potřebu se pohybovat kupředu, navzdory nepříznivým situacím a životnímu stylu. Dále se v něm ohlížím na blízké lidi, kteří neměli šanci nebo se sami nechtěli dostat ze dna – pomyslné stoky zmiňované v mých textech častokrát. Beru to celé jako takovou misi, dokázat sám sobě a svému okolí, že to jde i bez toho, a vzhledem k tomu, že se skupina lidí, která se dokáže propojit s mojí hudbou, rozrůstá, cítím tak i větší odpovědnost nespadnout sám zpět dolů. To byl taky důvod, proč jsem si Run Run Run vybral jako ‚klipovku‘, jejímž prostřednictvím chci poslat jasnou message do světa,“ komentuje Totally svůj nový singl a klip.

Jeho koncept, scénář i režii měl pod palcem Tobias Petschenka, který jej poskládal z prostřihů melancholické podzimní přírody a triků skupiny bikerů Chill Ride natočených v bmx hale. „Právě sílu i spontánnost, se kterou mám chuť se hnát stále vpřed, skvěle vystihuje vibe rychlosti a adrenalinu v podání bikerů v kombinaci se samotným bouncy zvukem skladby. Poslední lokace – uměle vytvořené bouřkové nebe v interiéru pak reflektuje špatné vlivy, které do mého života zasahují,“ dodává Totally.

Reflexe, upřímnost a otevřenost jsou ostatně ceněnými atributy a signifikantními prvky Totallyho tvorby obecně, což dokazuje celé nové EP Koruna z trní. Oproti melancholickému EP debutu Pro ty, co to chápou je novinka pozitivním krokem kupředu a odrazem od nejtemnější minulosti. Totally Nothin se tak na Koruně z trní stává tím, kdo nachází rovnováhu mezi sebedestruktivním životním stylem a potřebou vytvářet prostředí, které dokáže nasměrovat další ztracené duše zpět na cestu a jeho samotného uvolní od vnitřních démonů. „Nechť jsou jizvy a koruna z trní tím jediným ohlédnutím za našimi temnými okamžiky, a tak i připomínkou, že se mohou vždy vrátit,“ říká k tomu sám Totally

Totally Nothin je mladý rapper z Jižních Čech, který se žánrově pohybuje na pomezí alternativního rapu a punk-rapu. Ve své tvorbě se Totally věnuje převážně melancholickému popisování svých životních situací. Celou svou produkci vnímá už dlouho jako pomyslný deník, do kterého ukládá své myšlenkové pochody a zážitky, a tím uvolňuje tlak, který v sobě cítí. Co se týče živého vystupování, má za sebou úspěšné sólové shows včetně vyprodaných klubů v Jihočeském kraji, spoustu předskakování před předními českými interprety (jako například Rest, Calin, Sensey, Hugo Toxxx, Dorian…a další) a spoustu zajímavých featů (např. Dorian, Grey256, Vercetti, Psycho Rhyme, Ceha…)

Totally Nothin EP Koruna z Trní: https://lnk.to/…orunaZTrniPR

Totally Nothin Instagram: https://www.instagram.com/totally_nothin/

Totally Nothin YouTube: https://www.youtube.com/…thux-mNu4EEg

Totally Nothin Facebook: https://www.facebook.com/totallynothin

Připojené video