PETR KOLÁŘ VYDAL AKUSTICKÝ KONCERT!

V ÚNORU SE KE KOMORNÍM VYSTOUPENÍM VRACÍ...

Koupit album
Katalogové číslo: VT 7245-2

Vynikající zpěvák, držitel pěti stříbrných Českých slavíků, interpret řady velkých hitů a úspěšná muzikálová hvězda Petr Kolář těsně před koncem loňského roku vydal u Supraphonu speciální set DVD a CD s akustickým koncertem z pražského Žofína.

„Občasnou transformaci elektroniky do akustických vod mám rád. V takovém případě musíte totiž zahrát všechno naprosto přesně, protože v akustické podobě vylézají mnohem víc chyby. Ale o to je tahle věc zajímavější, je to větší výzva! Písně, které hrajeme s kapelou, tedy s bigbítem, jsme přearanžovali. Je krásné, když věc, na kterou jste nějak zvyklý, najednou kvete jinak. Po změně aranže je to pořád ona písnička, ale v jiném, řekl bych, kabátečku. To se týká skoro všech věcí na novém CD a DVD,“ komentuje Petr Kolář nejnovější přírůstek ve své diskografii.

Příští měsíc se Petr Kolář k akustickým vystoupením vrátí. Bude to nejen 4. února v Kulturním centru Pardubice, ale také v rámci exkluzivního klubového koncertu v pražské Malostranské besedě, který se uskuteční 10. února.

www.petrkolar.cz