TOTALLY NOTHIN

NOVINKA ZÁVISLÁ

Koupit album
Katalogové číslo: VS 0127-2

Konec roku patřil v případě rappera a producenta s nickem Totally Nothin společnému albovému projektu s DJem Kadrem Waves. A na vlnách jede tahle dvojka výrazných mladých talentů tuzemského rapu i v prvních týdnech a měsících roku 2024! Už v pátek 2. února v jihlavském D-Clubu totiž startuje jejich WAVES TOUR 2024, v jehož rámci během února a března představí Waves live ve dvanácti městech za účasti dalších hostů. Na emocemi, energií a muzikou nabité koncerty lákají Totally & Co. klipem k zbrusu novému songu Závislá. Podívejte se zde: https://youtu.be/zPML3Dbp_pM  

 

„Příběh sleduje mladou dívku, která se potýká s problémy v oblasti drog, vedoucími k chaotickému a rozmanitému sexuálnímu a partnerskému životu. Protagonistka se pohybuje mezi různými partnery, hledajíc únik před vlastními démony. Přestože je obklopena lidmi, nakonec zjišťuje, že je opuštěná a osamělá. Příběh reflektuje nejen vliv závislostí na život a vztahy, ale také odhaluje touhu po skutečném spojení a pochopení, které se zdá být neustále nedosažitelné. Dívka musí čelit nejen vnějším výzvám, ale i vnitřnímu hledání identity a smyslu v životě," komentuje novinku Totally Nothin, jehož ve skladbě za mikrofonem doplnili IAM OSKAR a Skelly.

 

Duo hostujících rapperů bude k vidění a slyšení také na WAVES TOUR 2024. Chybět samozřejmě nebude ani DJ Kadr, který se podílel krom alba Waves i na produkci Závislé (zde společně s dvojicí producentů leetay a Rainer). K tour partě se připojí také Psycho Rhyme, Hey Yendo, Rainer a DJ Buffy, přičemž několik dalších jmen zůstává zatím skrytých pod rouškou tajemství, resp. označením „& guests“...

 

„Nemůžu se dočkat, až se společně ponoříme do oceánu ‚Waves‘ na mém druhém turné po celé republice. Očekávám, že každý koncert bude jedinečný. Těším se na setkání se svými fans, která budou plná emocí, hudby a energie. Jsem autentický a taktéž i moje koncerty a komunikace s publikem. Takže se připravte na nezapomenutelnou show, obohacenou nejen o spoustu nové hudby, ale také o zásadně vylepšenou technickou stránku koncertů. Fanoušci jsou pro mě klíčový, bez nich by nebylo nic. Takže se těším, až se společně dotkneme dna a opět vystoupáme na hladinu!“ láká Totally Nothin na nadcházející tour.

 

Vstupenky na WAVES TOUR pořídíte zde: https://totallynothin.lnk.to/WavesTour2024PR Pro více informací a další aktuality sledujte sociální sítě – Totally Nothin Instagram, Totally Nothin Facebook, DJ Kadr Instagram, DJ Kadr Facebok.

 

 WAVES TOUR 2024

 

2. 2. 2024, Jihlava – D-Club

3. 2. 2024, Olomouc – S-klub

9. 2. 2024, Liberec – Bunkr Music Club

10. 2. 2024, Ústí nad Labem – Kladívko

16. 2. 2024, Brno – Melodka

1. 3. 2024, Příbram – Pojistka club

2. 3. 2024, Plzeň – Watt Music Club

8. 3. 2024, Tábor – BarBar

9. 3. 2024, České Budějovice – K2

15. 3. 2024, Praha – Rock Café

30. 3. 2024, Zlín – 44. budova

31. 3. 2024, Ostrava – Barrák Music Club

Připojené video