ONDŘEJ BRZOBOHATÝ VYDÁVÁ DVD/CD

G2 ACOUSTIC STAGE!

Záhy po vydání „živáku“ vyjíždí Ondřej Brzobohatý se svojí kapelou na slovenskou část úspěšného Identity Tour a na listopad má v plánu speciální Symphonicum Tour s Epoque Orchestra, který povede japonský dirigent Chuhei Iwasaki.

Půl roku od vystoupení zpěváka, klavíristy a skladatele Ondřeje Brzobohatého a jeho hostů v G2 Acoustic Stage v pražském Retro Music Hall vychází záznam tohoto nevšedního koncertu v setu DVD+CD. Stane se tak v pátek 23. 10. 2015.

Záznam koncertu, který TV ÓČKO odvysílá v premiéře 11. 10. nabídne intimní atmosféru, kdy přítomní diváci byli Ondrovi a jeho doprovodné kapele doslova na dosah ruky. Koncert otevřel světově proslulý evergreeny What a Wonderful World na nějž již plynule navázaly songy z Ondřejova platinového alba Identity. Nechybělo ani překvapení v podobě speciálních hostů. „K mé velké radosti přijal pozvání i skvělý slovenský zpěvák a kytarista Peter Cmorik, se kterým jsme nazpívali česko-slovensky duet Vietor a úplnou premiérou bylo společné živé vystoupení s Johny Machettem “ zavzpomínal Ondřej Brzobohatý a zároveň k tomu dodal: „Ti, co se zúčastnili, budou mít DVD+CD jako památku, ti co nebyli, budou přeneseni do jedinečné atmosféry, která ten večer tak nádherně v Retro Music Hall vznikla.“

Ondřej Brzobohatý – G2 Acoustic Stage vychází rok a půl od vydání autorského alba Identity, jejž velice rychle po svém vydání získalo zlatou i platinovou desku. Identity patří mezi nejúspěšnější hudební debuty posledních let a Ondřej Brzobohatý s ním slavil úspěch i v rámci velkého koncertního turné, se kterým vystoupil již v padesáti městech po celé republice. Aktuálně se s Identity Tour 2015 vydává od 17. 10. do 24. 10. na Slovensko. Půjde celkem o pět koncertů v Bánské Bystrici, Košicích, Piešťanech, Žilině a Trenčíně.

Zcela nevšedním dárkem pro příznivce Ondřeje Brzobohatého bude série osmi koncertů Symphonicum Tour 2015. Uskuteční se v průběhu listopadu – v Plzni (8. 11.), dvakrát v Praze v Hudebním divadle Karlín (10. 11.), Olomouci (12. 11.), Brně (15. 11.), Hradci Králové (22. 11.), Ostravě (23. 11.) a také v Bratislavě (27. 11.). Repertoár těchto mimořádných vystoupení bude postavený na bohatých aranžích, jenž využívají symfonický zvuk Epoque Orchestra propojený s kapelou Ondřeje Brzobohatého. Epoque Orchestra zahraje pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho a jako zvláštní hosté se představí Václav Noid Bárta a Peter Cmorik.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?…

Připojené video