Karel Gott má nový klip s Petrem Kolářem

Duety na prvním místě hitparády Bontonland IFPI

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6283-2

Novinka z alba Duety 1962–2015, duet Karla Gotta s Petrem Koláře „To jenom láska zastaví čas“, byla dnes představena jako videoklip!

5CD Box je v mimořádně bohaté a rozmanité diskografii Karla Gotta zcela výjimečný. Poprvé se tak k jeho příznivcům dostávají jeho nejvýznamnější a nejzdařilejší dueta, terceta a kvarteta nejen s našimi, ale i se zahraničními interprety. Komplet mapuje pěveckou kariéru devětatřiceti­násobného Zlatého a Českého slavíka od roku 1962 po současnost.

98 nahrávek se 72 kolegyněmi a kolegy. A to rovnou v 9 jazycích. Vedle češtiny a slovenštiny zazní angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština i latina.

Pro všechny své příznivce nachystal Karel Gott s Petrem Kolářem zároveň nový klip k písni To jenom láska zastaví čas, kde mistr vystupuje v neobvyklé roli spolujezdce Petra Koláře na historické motorce ze 30. let. Samotná nálada videoklipu pak evokuje pohodovou atmosféru vzniku tohoto zcela nového duetu, který byl natočen speciálně pro právě vydané album duetů a představuje Karla Gotta v pro něj nepříliš typické pěvecké poloze rockové balady. Oba interpreti si však při nahrávání mimořádně porozuměli a tento nový videoklip je pak završením tohoto vydařeného hudebního spojení.

Píseň vznikla v produkci známého rockového kytaristy Miloše Dodo Doležala, videoklip pak natočil v produkci POV Films s.r.o. a Vantage režisér Martin Pasecký, ve spolupráci s hlavním kameramanem Martinem Matiáškem, střihači Michalem Lánským a Janem Truhlářem.

Připojené video