ŠKWOR si podmaní Forum Karlín

KDY? 13. 11. 2015

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6296-2

Podzimní sezóna pomalu vrcholí a to znamená pro fanoušky ŠKWOR jediné – tradiční velký koncert v Praze. Ten letos připadl příznačně na 13. listopadu a hostit ho bude moderní hala Forum Karlín. Kapela zde oslaví společně s fanoušky už své 17. narozeniny a pokřtí nové album Hledání IDentity. To se ihned po vydání vyšvihlo na 2. příčku prodejního žebříčku Bontonland IFPI a klip k jeho pilotnímu singlu Kolikrát… nasbíral na YouTube již téměř 200 tisíc zhlédnutí (podívejte se zde: http://y2u.be/UC8FPFPHwos).

Právě probíhající Hledání IDentity Tour 2015 skýtá všem příznivcům čtyřlístku řízných rockerů opravdu výpravnou podívanou, která bude díky dispozicícm Fora Karlín na pražském koncertě ještě minimálně o úroveň výš. Skvělá světla, LEDková stěna, vychytaný zvuk a výpravná scéna jsou samozřejmostí. Kromě toho navíc kapela chystá „spoustu překvápek“.

„Snažíme se, aby to bylo největší a nejlepší turné. Už celkem dlouho se na to připravujeme, takže snad se to vyplatí. Prostě to chceme udělat fanouškům hezký,“ říkají k tomu Škwor v jednom z rozhovorů k novému albu a turné.

Co se setlistu koncertu týče, můžeme se těšit hned na pět skladeb z novinky Hledání IDentity včetně singlu Kolikrát…, který celý koncert otevře. Chybět samozřejmě nebudou ani ověřené pecky z alb minulých jako Sraž nás na kolena, Vyvolenej nebo Poslouchej a Síla starejch vín z předminulé řadovky Sliby & Lži. A kdoví, možná se dočkáme i nějakých zajímavých hostů, kteří se společně se Škwor zhostí křtu úspěšné a mezi fanoušky opěvované novinky Hledání IDentity.

S blížícím se datem koncertu vstupenky poměrně rychle mizí, takže pokud si chcete dát „rockový pátek třináctého“, s koupí příliš neváhejte. Vstupenky seženete v předprodeji sítě Tickestream zde.

Připojené video