ŠKWOR DUPOU NA PEDÁL I V NOVÉM ROCE

CHYSTAJÍ SE DO MĚST, NA KTERÁ SE NA PODZIM NEDOSTALO

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6296-2

Populární rocková úderka Škwor, která na podzim vydala nové album Hledání IDentity, jede i v novém roce na plný plyn. Po podzimní části Hledání IDentity tour, jejímž vrcholem byl křest novinky v naplněném Foru Karlín, kde vznikl klip ke skladbě To se holt stává (http://y2u.be/kT7KuVMTfA8), se pražský kvartet chystá se svou výpravnou show do měst, na která se na podzim nedostalo.

Stejně jako na sklonku roku 2015 i na začátku toho nového kapela absolvuje celkem jedenáct koncertů, na nichž je doprovodí žánrově spříznění WAIT a Daniel Krob. Stane se tak mezi 19. únorem a 23. dubnem a fanoušci se mohou těšit na skvělá světla, LEDkovou stěnu, nadupaný zvuk a především pak na pořádný rockový mejdan, během nějž zazní jak pecky z nového alba, tak lety prověřené songy jako Sraž nás na kolena, Vyvolenej, Poslouchej nebo Síla starejch vín.

Aby toho nebylo málo, potěší Škwor své příznivce začátkem roku také novým klipem v režii Martina Linharta, který naváže na úspěšné video ke skladbě Síla starejch vín.

Připojené video