NOVÉ ALBUM LUCIE BÍLÉ „HANA“

A TŘI KONCERTY V BRATISLAVĚ

LUCIE BÍLÁ ke svému jubileu vydává nové album HANA a připravuje tři megakoncerty v Bratislavě!

Lucie Bílá (7. dubna 1966) k životnímu jubileu připravila dárky pro všechny své posluchače, fanoušky a ctitele.
Již v dubnu vydává SUPRAPHON nové album LUCIE BÍLÁ „HANA“. Celá nahrávka vznikala v produkci Martina Maxo Šrámka (Celeste Buckingham, Majk Spirit ad.) v bratislavském studiu Littlebeat, které patří mezi nejvyhledávanější nejen na Slovensku, ale i v okolních státech.
Zároveň vrcholí intenzivní zkoušky na tři mimořádné koncerty Lucie Bílá – Fifty Fifty, jež se odehrají na Zimným štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislavě.
„Původně se chystal jen jeden koncert, byl vyprodaný tak rychle, že se přidal druhý, ale ani to nestačilo! Koncerty budou tedy tři.“ říká Lucie Bílá. Tuto grandiózní show uvidí přes 25 tisíc diváků! Lucie dohromady s generální zkouškou a třemi koncerty zazpívá 100 písní a 28× se převlékne.

Zpěvačku doprovodí 5 kapel, 40 tanečníků. Scéna je složená ze tří jevišť, hydrauliky a mol. O mimořádnou show se postará tým prvotřídních profesionálů. Mimo jiné na bratislavských koncertech bude v premiéře využitý absolutně nový zvukový systém, který budou bedlivě sledovat specialisté z celého světa. „Obrovská scéna, stovky světel, naprosto úžasná projekce, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu! Pod pódiem je vlastně takové malé město – výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau“. Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná,“ komentuje přípravy Lucie Bílá.

Narozeninová představení s velkolepou výpravou budou obsahovat všechny největší hity ve speciálních aranžích, ale také písně z novinkového alba HANA.
Jedinečnou show české slavice obohatí hosté: skupina Nightwork, Robotická kapela, skupiny Mirror Family a Big Names, taneční formace The Pastels a Ladylicious, výtvarník Alex Dowis, akrobati z Vertigo a nebude samozřejmě chybět stálý spolupracovník Petr Malásek a symfonický orchestr.

„Moc bych si přála, aby na mou oslavu do Bratislavy přijelo co nejvíce Čechů. Celá obrovská show je po všech stránkách výjimečná, obrovská a nákladná, že se ní nedá cestovat…“ vzkazuje Lucie Bílá všem fanouškům z České republiky.

Hned po 10. dubnu začne Lucie připravovat svou první O2 Arenu s názvem Fifty Fifty, kterou si šetřila právě na tuto příležitost. Pražský koncert se uskuteční 5. listopadu 2016 a vstupenky jsou již v prodeji. A půjde rozhodně o velký hudební zážitek!