JARNÍ KONCERT TvMiniUni

V DIVADLE HYBERNIA 16. 4. 2016

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6279-2

TvMiniUni je nadupaná koncertní show pro celou rodinu složená z písniček a scének z oblíbeného televizního pořadu České televize, která také vyšla na 2 CD Supraphonu, bude k vidění živě v sobotu 16. 4. v Divadle Hybernia. Udělá radost dětem i jejich rodičům!

Česká televize na ČT: D s úspěchem vysílá zábavně vzdělávací pořad s písničkami pod názvem TvMiniUni, který je určený dětem od 3 let. Režisérem a spoluautorem pořadu je Janek Jirků (bývalý umělecký šéf divadla Minor a autor mnoha dětských divadelních představení), jenž ve spolupráci s výtvarníkem Hynkem Dřízhalem vytvořil z originálních loutek veselý televizní tým. Děti si oblíbily pana ředitele Vránu a jeho kolegy: robota Frantu Štajna, Valentinku, Bóďu, prasátko Rochňu a pejsky Jacka a Ajku, kteří s vtipem a někdy i písní odpovídají na jejich záludné otázky.

TvMiniUni odpovídá dětem na jejich otázky i přímo na koncertě, který bude v Divadle Hybernia 16. 4. 2016. A jak jinak, než písničkou! Chcete-li aby na koncertě odpověděli na vaši otázku, pošlete ji na email otazky@tvmini¬u­ni.cz a napište heslo „Hybernia“.

Na pódiu uvidíte všechny oblíbené postavičky! Po koncertě se s nimi můžete dokonce vyfotit, nebo si je pohladit. K mání budou i obě písničková CD, která TvMiniUni vydal Supraphon.

Supraphonline:
http://www.supraphonline.cz/…edavani/alba?…
Divadlo Hybernia:
http://www.hybernia.eu/…-tvminiuni/4