OLYMPIC POKŘTÍ LP SOUHVĚZDÍ ROMANTIKŮ

v Malostranské Besedě 28. a 29. dubna

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6294-2

Také poslednímu dílu nové olympické trilogie se dostává vinylové podoby! Stopáž alba naštěstí umožnila zachovat kompletní obsah, elpíčkový obal je ve stylu předchozích titulů (Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků), tedy s dobře využitým vnitřním obalem pro komplet textů a fotografie (Michal Matyáš). O hudbu na tomto albu se postaral výhradně Petr Janda, texty dodali Pavel Chrastina, Eduard Krečmar, Karel Šíp, Aleš Brichta, Ondřej Fencl, Vlasta Henych, Miroslav Černý a ve třech písních sám autor hudby.

Olympic logicky neopouští už více než půl století platný melodický model, ale těsně před kapelovými pětapadesátinami našel novou šťávu a nápady. S příjemným podílem nostalgie, ale také tematicky a zvukově současně, dostáváte 14 skladeb v podání čtveřice Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl, tentokrát posílené hosty trumpetistou Lacem Déczim, violoncellistou Jiřím Bártou nebo houslistou Pavlem Šporclem.

Strana A
NECH SI O TOM ZDÁT / KRTEČEK / LÁSKA MÁ BEJT AKORÁT / TAK JDEM HRÁT / ASI TO BYL SPRÁVNEJ FLÁM / AMOLETA / LAMPIÓN

Strana B
ŽIVOT JE VZÁCNÝ DAR / BOURÁK / MIMINO / OPILEJ TOUHOU / LÁSKA JE NĚKDY ČERNÁ / NÁM TO NEVA / NEMÁM ŽÁDNEJ PLÁN

Třetí díl trilogie „Souhvězdí“ na vinylu pokřtí skupina Olympic na dvou koncertech v Malostranské Besedě 28. a 29. dubna.