SharkaSs vydává vůbec první oficiální nahrávku E.P. 2016

Uvádí ji klip a singl Plusy a mínusy

Koupit album
Katalogové číslo: VT 0061-2

Možná si ji pamatujete ze soutěže Česko Slovensko má talent, kde to v roce 2012 dotáhla do semifinále a svým freestylem naprosto dostala porotce Jaro Slávika i Lucii Bílou. Na rozdíl od jiných ale SharkaSs poté nezapadla. Celou dobu tvrdě pracovala na svém snu, nabírala další a další fanoušky, natočila několik úspěšných klipů a teď konečně přichází s první oficiální nahrávkou čítající celkem čtyři skladby. Pod názvem E.P. 2016 vychází výhradně digitálně u Supraphonu a uvádí ji vizuálně i obsahově silný videoklip Plusy a mínusy. Podívejte se zde: https://youtu.be/k3UIMAsEkJI

„To, co jsem chtěla říct, nestačilo vyjádřit jen slovy. V celém videu jsou vidět všechny živly naší planety, které dokreslují význam toho, co jsem měla na srdci: oheň – pro mě vyjádření emocí, voda – chlad a to, že život plyne dál, vzduch – koloběh situací, které nás někdy dokážou pořádně vyvést z míry, země – rodina, zázemí,” vysvětluje talentovaná rapperka a zpěvačka, proč padla volba právě na Plusy a mínusy.

Klip, který se točil během jednoho mrazivého únorového dne na severu Čech, vznikl podle scénáře Jakuba ‘Mahdies’ Mahdala, jenž se postaral rovněž o režii a kameru. Autorkou textu je SharkaSs, která je společně se skladatelkou a producentkou Blankou Maderovou podepsána i pod hudební složkou písně.

Toto tvůrčí duo má “na triku” i zbývající tři skladby obsažené na E.P. 2016. Konkrétně jde o již dříve díky rádiím a úspěšnému videoklipu prověřený hit Fly to the Blue Sky. Dále o jednu z nejstarších skladeb SharkaSs, která se nyní dočkala kompletně nového zvukového kabátu a na E. P. 2016 se objevuje pod názvem Přání (dříve Jedno přání). Čtveřici písní pak doplňuje silně emotivní balada Dokud to půjde, v níž SharkaSs popisuje „svoji minulost, problémy spjaté s ní a následné očištění a honbu za sny.”

E.P. 2016 je zároveň také předzvěstí věcí příštích, což stvrzuje i podpis smlouvy SharkaSs se Supraphonem, k čemuž talentovaná rapperka a zpěvačka dodává: „Supraphon jsem si vybrala proto, že to je značka, která setrvává a je kvalitní. Za vše hovoří to, že právě v tomto vydavatelství se rodila díla Karla Gotta, Lucie Bílé a dalších velikánů nejen české hudby. S lidmi z této firmy, se kterými spolupracuji, si rozumím, a máme stejnou vidinu toho, jak můžu svoji hudbu posunout a kam.”

Připojené video