LAURA A JEJÍ TYGŘI

Jubilejní tour a letní singl Davy lidí s Yellow Sisters!

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6330-2

Letos právě třicetiletou slavnou historii i úspěšnou současnost připomíná kapela na svých koncertech barevným mixem písniček z celé tygří éry. Zahrají nejznámější hity, jako Žár trvá, Nebudeme či Bezcenná slova, ale i písničky z nového alba, které je součástí jubilejního 2CD Žár trvá/Továrna na sny, výborně přijatého posluchači i kritikou.

Dvojalbum obsahuje legendární debut Žár trvá a kolekci nových písniček. Ty si již našly své příznivce a jsou žádanou součásti repertoáru. Po hravém songu/videu Bambus se tygři i Laura klipově chystají na novou písničku. Tu vám právě teď v audiu nabízíme jako ideální letní poslouchání, možná i tancování. Song Davy lidí vznikl ve spolupráci s kvartetem Yellow Sisters, které ji ozvláštnilo svými barevnými „africkými“ vokály.

Lauru a tygry v typických černobílých kostýmech potkají jejich příznivci na koncertech na letních scénách v Čechách i na Slovensku. V nejbližší době se na ně mohou těšit například v Praze, Brně, Moravské Třebové, Valašských Kloboukách, Banské Bystrici nebo na dalším mimořádném koncertu 30 let Žár trvá v Třebíči (18. srpna), kam si kapela pozvala Ilonu Csákovou a Lenku Novou.

http://www.lauranet.cz/ https://www.facebook.com/…itygri.band/

Připojené video