NOVÝ KLIP PETRA KOTVALDA

„ROSALYN“

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6314-2

Vztah na celý život v podání Petra Kotvalda a tanečnice flamenca Jany Hemelíkové Baudisové představuje nový klip „ROSALYN“.

Už během příprav 3CD Petr Kotvald EXXXclusive padlo jasné rozhodnutí podpořit tento komplet videoklipem. Při zrodu alba bylo totiž stále jasnější, že půjde nejen o BEST OF s padesáti hity, ale také o 11 novinek. Celek tak představuje i současného Petra Kotvalda. S touto skutečností měl korespondovat i klip na píseň „Rosalyn“ autorů Jindřicha Parmy a Rudolfa Kubíka.

„Přál jsem si dospělý klip s příběhem, tajemstvím s trochou adrenalinu a krásně výtvarný. A pokud možno ve slow motion.
Námět jsme vymysleli společně s Dušanem Chrástkem a šlo o zachycení animální přitažlivosti muže a ženy. A přitom lásku na celý život. A mělo by to celé být cool a sexy, jako když se v aréně potká toreador a tanečnice flamenca. Když jsme pak objevili protagonisty pro příběh, krásnou a zralou tanečnici flamenca Janu Hemelíkovou Baudisovou a jednoho z nejuznávanějších evropských Stunt Riderů Martina Krátkého, bylo jasno…“
komentuje vznik videa Petr Kotvald.

Klip se točil v bývalé tovární hale ve Vraném nad Vltavou, za kamerou stál Adam Hanus, snímek vznikl v produkci firmy Special Events Services s.r.o. v režii Matěje Pichlera.

Klip ROSALYN najdete zde: https://youtu.be/faF7DVp7WWA

Připojené video