TĚŽKEJ POKONDR SE OPĚT ZAPOJUJE DO AKCE MOVEMBER

TENTOKRÁT PÍSNÍ MARATON S KŇOUREM

Skladba bratrů Gibbových More Than a Woman z filmu Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) z roku 1977 se stala písní letošního ročníku akce Movember. Píseň je na Supraphonline.cz ke stažení zdarma po celý listopad.

Duo Těžkej Pokondr (Roman Ondráček a Miloš Pokorný) se již podruhé zapojilo do akce MOVEMBER stejnojmenné charitativní organizace, která jako jediná řeší otázku mužského zdraví v globálním měřítku s jediným cílem, aby muži neumírali příliš mladí. Movember vyzývá muže k tomu, aby si v listopadu nechali narůst knír, pečovali o něj po 30 dní a s jeho pomocí vybrali peníze na podporu zdraví mužů.

„Movember letos startuje již svou 9. kampaň boje za mužské zdraví v České republice. Problematika rakoviny varlat a prostaty je stále aktuálnější. Díky Movemberu se však podařilo nastartovat širokou veřejnou diskuzi, osvětu a díky tomu zachránit mnoho životů. Čísla jsou však alarmující a muži by neměli podceňovat prevenci. Informace o kampani a registrace jsou dostupné na www.movember.com,“ říká zakladatel Movemberu v ČR Marek Rajman.

Těžkej Pokondr letos pro Movember nazpíval píseň MARATON S KŇOUREM, svou verzi hitu „More Than a Woman“ z filmu Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) z roku 1977 s českým textem Romana Ondráčka.

„Po sympatickém ohlasu na klip i song KNÍRA MÁM jsme byli opět požádáni, abychom se po roční pauze znovu stali ambasadory MOVEMBERU pro Českou republiku. I tentokrát nás rádi podpořili kamarádi z řad umělců i sportovců, „nasadili“ kníry a vyrazili s námi běžet MARATÓN S KŇOUREM. Tímto chceme všem kníračům moc poděkovat, a že je to i bavilo, je na klipu vidět. Díky hoši!“ komentují Pokondři.

Píseň je podpořena videoklipem v režii Štěpána FOK Vodrážky a kamerou Martina Douby.

Videoklip ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?…

Vydavatelství SUPRAPHON píseň MARATON S KŇOUREM v rámci akce Movember poskytuje posluchačům celý měsíc listopad zdarma na Supraphonline.cz

Odkaz na stažení zde: http://www.supraphonline.cz/…on-s-knourem?…

Připojené video