SharkaSs má venku nový singl a klip

Proč to tak cítím jenom já

Koupit album
Katalogové číslo: VT 0065-2

Po jarním debutovém E.P. 2016, jež uvedl úspěšný klip ke skladbě Plusy a mínusy, přichází na sklonku roku SharkaSs se zbrusu novou písní! Song, který dostal název Proč to tak cítím jenom já, doprovází citlivý a jemný videoklip v režii Tomáš Krejčího. Novou skladbu můžete slyšet také naživo mimo jiné v rámci aktuálního turné kapely Eddie Stoilow, na jehož vybraných zastávkách SharkaSs vystupuje v roli speciálního hosta.

VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?…

„Naším záměrem bylo jednoduše, ale zároveň citlivě ztvárnit můj vztah k přírodě a mojí vděčnost za to, že jsem její součástí, stejně jako to, že v přírodě má vše svůj daný řád, daný cyklus a vše je v dokonalé rovnováze,“ přibližuje SharkaSs klip, který povedeně dokresluje nový singl pojednávající „o vztahu mezi dvěma lidmi, ve kterém hraje roli můj příběh. Také jde o vztah mezi mnou, lidmi a bohem, o vztah člověka k životu a ke změně.“

Singl, jenž je dle slov SharkaSs předzvěstí na příští rok chystaného debutového alba, uslyší v živém provedení ve středu 16. listopadu návštěvníci koncertu Eddie Stoilow v ostravském klubu Garage. Tam, stejně jako v pátek 18. listopadu v Rakovníku se SharkaSs za doprovodu bubeníka Vojty Stolína představí coby speciální host.

„Šlape to! S Eddie se známe už delší dobu, když jsem vystupovala na jejich koncertě v Lucerně a moc mě těší, že si s nim můžu zahrát i na aktuálním turné. Jsou výborná kapela,“ komentuje SharkaSs společná vystoupení.

Nejsou to ale zdaleka jediné koncerty SharkaSs. Minulý týden zahrála například na Čelákovickém YouTube festu či v Brně v rámci festivalu Mezipatra a další akce jsou v jednání. Aktuální info o nadcházejících událostech a aktuálních novinkách najdete na jejím oficiálním Facebookovém profilu zde: www.facebook.com/…erkaSharkaSs

Připojené video