NA DOSLECH - LÉTO 2017

NEWSLETTER O NOVINKÁCH

Přečtěte si letní číslo našeho magazínu NA DOSLECH a poznejte více z aktuální produkce vydavatelství Supraphon. Na titulní straně je skladatel, producent, muzikant Jan P. Muchow, který vydává první „Best of“ věnované své filmové hudbě. To, že je Muchow velice úspěšný, dokládají ocenění, jenž obdržel: čtyři České lvy, šest Andělů a také Cena české filmové kritiky. V novinách přinášíme i rozhovor se skupinou TaTa Bojs. Hovoří o albu, jež vznikalo ve spolupráci se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Další interview se ohlíží za hudební dráhou legendární zpěvačky Heleny Vondráčkové, která oslavila významné životní jubileum a u Supraphonu jí před prázdninami vyšlo výpravné výběrové 5CD Diamantová kolekce.

U příležitosti nedožitých devadesátin klavíristy a skladatele Jiřího Maláska vybral jeho syn Petr ty nejkrásnější archivní nahrávky a poskládal je do 3CD Zlatá kolekce. Jsou plné romantické a melancholické nálady, která se rovněž hodí k letnímu rozjímání a snění. Věříme, že vás také zaujme rozhovor s Lubošem Andrštem. Hovoří o albu se zajímavou historií vzniku. Dostalo název Time´s Arrow a nahrál je se skupinou Energit.

V letním NA DOSLECH píšeme i o audioknize Po strništi bos, novince souboru Cappela Mariana Kodex Speciálník a o nové interpretce loutkové Máničky. Aktuální vydání NA DOSLECH uzavírá rozhovor se členy Klavírního kvarteta Josefa Suka, které přišlo s překrásnou nahrávkou klavírních kvartetů Antonína Dvořáka a Josefa Suka.
To všechno a ještě mnohem více je vám teď doslova NA DOSLECH!

OBSAH:

JAN P. MUCHOW – The Antagonist/ Best of z filmové hudby
TATA BOJS – rozhovor o albu Live se SOČR
HELENA VONDRÁČKOVÁ – rozhovor o Diamantové kolekci
JIŘÍ MALÁSEK – Romantický klavír ve Zlaté kolekci
LUBOŠ ANDRŠT – rozhovor o albu s Energitem
ZDENĚK SVĚRÁK – audiokniha Po strništi bos
CAPPELLA MARIANA – Kodex Speciálník
MARIE ŠIMSOVÁ – představujeme novou interpretku loutkové Máničky
KLAVÍRNÍ KVARTETO JOSEFA SUKA – rozhovor o debutu u Supraphonu

NA DOSLECH – AKTUÁLNÍ ČÍSLO – stahujte zde:
http://www.supraphon.cz/…c-srpen-2017?…

NA DOSLECH – ARCHIV – naleznete zde:
http://www.supraphon.cz/…y/na-doslech