BARBORA POLÁKOVÁ

PŘIDÁVÁ TŘETÍ KONCERT V LUCERNA MUSIC BARU

Koupit album
Katalogové číslo: SU 6389-2

Barbora Poláková, čerstvá držitelka ceny České hudební akademie Anděl 2017 v kategorii videoklip roku za video k singlu Po válce, které právě vychází nové album ZE.MĚ, se kromě přízně akademiků a médií může těšit i z obrovského zájmu fanoušků. Více než výmluvně to dokazuje její aktuální turné, z nějž je již celá řada koncertů vyprodaných.

Čerstvě se mezi vystoupení s přelepkou „VYPRODÁNO“ zařadil po prvním koncertě v pražském Lucerna Music Baru i ten druhý, plánovaný na 23. dubna. Ti, na které se v případě prvních dvou pražských koncertů nedostalo, však nemusí smutnit. Barbora společně s kapelou se totiž rozhodli přidat ještě koncert třetí!

Ten proběhne již v sobotu 21. dubna a s ohledem na pravidelný sobotní program v Lucerna Music Baru, začne i skončí dřív než koncerty v neděli 22. a v pondělí 23. dubna. Konkrétně je začátek plánován na 19:30 a konec na 21:30.

Nic to ale nemění na tom, že s nákupem vstupenek doporučujeme příliš neváhat!

Vstupenky na koncert pořídíte na pokladně a webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Cena vstupenky v předprodeji je 350,– Kč (+ poplatky), na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků.

Připojené video